Водопостачання та каналiзацiя

Водопостачання та каналiзацiя


Наименование: Водопостачання та каналiзацiя
Автор: Кравченко В.С.
Издательство: Кондор
Год издания: 2003
Страниц: 288
ISBN: 966-8251-15-6
Язык: слишком украинский
Формат: djvu
Качество: неплохое
Размер: 3 Мб

У підручнику наведені системи та схеми водопостачання i каналiзацiї мiст, населених местоiв, житлових та промислових об’єктів. Розглянутi питання проектування, будiвництва i експлуатацiї зовнiшнiх i внутрiшнiх мереж водопостачання та каналiзацii. Описанi принципи роботи, основи розрахунку, конструкції споруд i мереж для очищення та транспортування природних i стiчних вод.
Для учащийся ВУзаiв вищих нанчальних залогiв, якi навчаються за спецiальнiстю "Промислове та цивiльне будiвництво".

Radiocent 3.2 (2014)

Radiocent 3.2 (2014)


Radiocent - утиліта, створена для безкоштовного прослуховування интернет-счастливіостанцій і запису ефіру в mp3. Програма для прослуховування интернет счастливіо Radiocent нудає приголомшливу можливість відкривати для себе море цікавої музики і розвивати свій смак, слухаючи більше 60000 найрізноманітніших музичних счастливіостанцій і записувати вподобані композиції одним кліком.

Щодня Radiocent поповнюється новими інтернет радіо станціями, і на даний момент їх кількість багаторазово перевищила традиційні радіомовні станції. Radiocent дозволяє слухати интернет счастливіо безкоштовно, користуючись зручним перечнем счастливіостанцій, що для свежего покоління людей стало звичайною справою повсякденному житті.

Radiocent виробляє якісний запис музики в mp3 на комп'ютер користувача в режимі особенно реального часу. Це дуже зручно, все-таки як нередко вподобану композицію дуже важко знайти в інтернеті. Radiocent також є універсальним mp3-плеєром, в якому можна відтворювати записані треки з інтернет-радіо.

Назва програми:Radiocent 3.2 (2014)
Рік випуску: 2014/2013
система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: є Російська
Лікування: присутній


Скачать Radiocent 3.2 (2014)

Уже нашли