Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файли

Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файлиЛовиMusic 1.8 - це зручна і елементарна у користуванні програма для скачування музики з Інтернету, ЛовиMusic володіє елементарним інтерфейсом, тому задач у використанні ні в кого не виникне.

Для такого, щоб скачати музичні файли, необхідно запустити програму. Тиснете кнопку "Зберегти". Програються треки будуть збережені на Вашому комп'ютері в автоматичному режимі. У следствииВам навіть не потрібно нічого робити. Слухайте улюблену музику, вона сама завантажується на комп'ютер.

програма: Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файли
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: All Windows
Рік випуску: 2014


Download Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файли

Цитата: Ссылкина файл

Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файли

Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файлиЛовиMusic 1.8 - це зручна і несложна у використанні програма для скачування музики з Інтернету, ЛовиMusic має простий інтерфейс, тому складнощів у використанні ні в кого не з'срочно явиться.

Для такого, щоб скачати музичні файли, потрібно включити програму. Натискаєте кнопку "Зберегти". Програються треки будуть збережені на комп'ютері автоматично. У следствииВам навіть не потрібно нічого робити. Слухайте улюблену музику в браузері, вона сама завантажиться на ваш комп'ютер.

програма: Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файли
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Обєм файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: All Windows
Рік випуску: 2014


Ссылки на Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файли

Цитата: Ссылки

ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку

ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотекуЛовиMusic 1.8 - це зручна і елементарна у використанні програмка для скачування музики з Інтернету, ЛовиMusic володіє простим інтерфейсом, тому задач у використанні не у кого не буде.

Для такого, щоб скачати музичні файли, необхідно запустити прогу. Тиснете кнопку "Зберегти". Настроїтися музика буде збережена на комп'ютері автоматично. У следствииВам навіть не потрібно нічого робити. Просто слухайте улюблену музику в браузері, вона сама завантажується на ваш пк.

Назва: ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Рік випуску: 2014


Download ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку

GridinSoft Trojan Killer 2.2.2 очищення комп'ютера

GridinSoft Trojan Killer 2.2.2 очищення комп'ютераПрограма швидко виявить (розпізнає) і негайно видалить небезпечні шкідливі Трояни - шпигунські та рекламні модулі, шкідливі обмежують та блокуючі діяльність інструменти, перехоплювачі клавіатури і т.п. перш, ніж настануть незворотні сумні події у вигляді крадіжки аккаунтів, паролів, номерів кредитних карт, особистої, корпоративної та іншої інформації.

Назва програми: GridinSoft Trojan Killer 2.2.2 очищення комп'ютера
Рік видання: 2014
Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: є


Download GridinSoft Trojan Killer 2.2.2 очищення комп'ютера

Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте ВСЮ музику з Інтернету

Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте ВСЮ музику з Інтернету


ЛовиMusic 1.8 - програма яка автоматично завантажить, прослуховувану Вами музичні файли з різних вебсайтів, і навіть з этих як Зайцев.Нет, Однокласники, Вконтакте, MP3Crazy, Яндекс.музика, Yota-Музика, МР3Поиск і.т.д

ЛовиMusic 1.8 - це несложна і зручна у використанні програма для завантаження музики з Інтернету, ЛовиMusic володіє простим інтерфейсом, тому складнощів у зверненні ні в кого не виникне.

Для такого, щоб завантажити музику, потрібно запустити програму. Тиснете кнопку "Зберегти". Прослухані треки будуть збережені на Вашому комп'ютері в автоматичному режимі. Этим чином Вам навіть не потрібно нічого робити. Просто прослухайте будь-яку музику в браузері, вона сама збережеться на комп'ютері.

Назва: Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте ВСЮ музику з Інтернету
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Обєм файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Рік випуску: 2014


Скачать Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте ВСЮ музику з Інтернету

Цитата: Ссылки

Loaris Trojan Remover 1.3.2 очистити комп'ютер від різного роду загроз

Loaris Trojan Remover 1.3.2 очистити комп'ютер від різного семейству загрозЗ допомогою Loaris Trojan Remover ви зможете повністю очистити свій комп'ютер від всієї цієї агресивної загрози! Ваш комп'ютер буде чистий і буде працювати значно швидше - Ваша Конфіденційність буде Захищена! Додаток Loaris Trojan Remover проектувалося як засіб видалення шкідливих програм: трояни, черв'яки, рекламні і шпигунські програми - коли стандартне програмне антивірусне забезпечення або не в змозі виявити їх, або не в змозі фактично видалити їх. Стандартна антивірусна програма хороша у виявленні шкідливих програм, але не завжди справляється з їх видаленням.

Назва: Loaris Trojan Remover 1.3.2 очистити комп'ютер від різного семейству загроз
Рік видання: 2013
Система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: не потрібно


Цитата: Ссылки на файл

TeamViewer 9.0

TeamViewer 9.0Ви можете віддалено управляти комп'ютером вашого партнера, як ніби сидите напрямик перед ним. Програма дозволяє отримати доступ до комп'ютера з будь-якої точки інтернету (IP-адреса віддаленої машини можна не знати, але на другому комп'ютері теж повинна бути встановлена ця ж програма). Крім доступу до робочого столу і управління віддаленим комп'ютером за допомогою TeamViewer можна передавати файли, влаштовувати презентації, допомагати налаштувати комп'ютер, спілкуватися в чаті і т.д.

Назва: TeamViewer 9.0
Рік: 2014
Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Таблетка: є


Цитата: Ссылкина файл
dfiles.ru TeamViewer 9.0
letitbit.net TeamViewer 9.0
turbobit.net TeamViewer 9.0

NirLauncher Package 1.18.6 пакет утиліт

NirLauncher Package 1.18.6 сверток утиліт


NirLauncher - це сверток з більш ніж 150 невеликих утиліт , які можуть знадобитися при щоденному використанні комп'ютера.

Пакети включають різноманітність інструментальних засобів для свого щоденного комп'ютерного використання, включаючи утиліти перегляду втрачених паролів, контроль мережі, перегляд і витяг cookies, кешу, та іншої інформації.

Включає в себе програми для відновлення паролів, інструменти для роботи з мережею, перегляд кеша браузерів, засоби для розробників, системні та дискові утиліти і багато іншого.

Назва програми: NirLauncher Package 1.18.6 сверток утиліт
Рік видання: 2013
система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: є


[quote Download]

HyperSnap 7.27.02

HyperSnap 7.27.02


HyperSnap - програма для зняття скріншотів.

Може знімати зображення як цілих вікон операційної системи Windows, все-таки і окремих елементів вікна (рацион, кнопки, панелі і т.д.), захоплює зображення з ігор, які працюють по технології DirectX, Direct3D і 3Dfx.

Крім зняття скріншотів можна одержувати зображення зі сканерів, цифрових фотокамер, підключених до комп'ютеру за протоколом TWAIN. У програмі є вбудовані функції для обробки графічних файлів. Є також функція, коли скріншот робиться за допомогою голосової команди, отриманої спустя підключений до комп'ютера мікрофон.

Назва: HyperSnap 7.27.02
Рік: 2014
Операційка: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: є


Ссылки на HyperSnap 7.27.02

dfiles.ru HyperSnap 7.27.02
turbobit.net HyperSnap 7.27.02
letitbit.net HyperSnap 7.27.02
vip-file.com HyperSnap 7.27.02

WinAudit Freeware 3.0.7

WinAudit Freeware 3.0.7


Докладна інформація на тему комп'ютері, включаючи дані на тему процесор, периферійних пристроях, системі, інстальованих додатках, BIOS. Програма надзвичайно несложна у використанні і повністю портативна.

Невеликий інструмент, який дозволяє дивитися детальну інформацію на тему весьма персональному комп'ютері. Додаток не змінює источників реєстру, совершенно не вимагає інсталяції і не створює каталогів на диску. Можете тримати цю програму на зовнішньому пристрої і пускати її звідти. Інтерфейс програми простий, вона включає разюче комфортну навігацію по відображуваної інфе на тему ПК.

Назва програми: WinAudit Freeware 3.0.7
Рік: 2014
ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову: Мульти
Таблетка: є


Цитата: Ссылкина файл

Uniblue SpeedUpMyPC 5.3

Uniblue SpeedUpMyPC 5.3


SpeedUpMyPC - програма є зручним настроювачем операційної системи і забезпечує для неї більш стійку і швидку роботу. Програма дозволяє звільняти пам'ять та інші системні ресурси, запобігати фатальні збої, зменшувати час завантаження і робити більш ефективної зв'язок з інтернетом. Утиліта також дозволяє проводити моніторинг системи і нудає рекомендації щодо прискорення запуску програм, контролювати і управляти всіма ресурсами комп'ютера одним простим клацанням миші.

Системні налаштування, інтернет використання, безлад на диску, оперативна пам'ять і центральний процесор, все буде автоматично проскановано, очищено і оптимізовано для досягнення максимумї продуктивності. Ви можете також зупинити або видалити фонові і процеси автозавантаження, безошибочно провести якісну дефрагментацію диска і багатопрохідним зачисткою, для дотримання приватності, цілком видалити чутливі дані і багато іншого.

SpeedUpMyPC дозволяє контролювати і управляти всіма ресурсами комп'ютера одним простим клацанням миші. Системні налаштування, інтернет використання, безлад на диску, оперативна пам'ять і центральний процесор, все буде автоматично проскановано, очищено і оптимізовано для досягнення максимумї продуктивності. Ви можете також зупинити або видалити фонові і процеси автозавантаження, обмануть якісну дефрагментацію диска і багатопрохідним зачисткою, для дотримання приватності, повністю видалити чутливі дані і багато іншого.

Ім'я: Uniblue SpeedUpMyPC 5.3
Рік випуску: 2014
ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Російська
Лікування: не потрібно


Ссылки на Uniblue SpeedUpMyPC 5.3

dfiles.ru Uniblue SpeedUpMyPC 5.3
turbobit.net Uniblue SpeedUpMyPC 5.3
letitbit.net Uniblue SpeedUpMyPC 5.3
vip-file.com Uniblue SpeedUpMyPC 5.3

FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштою

FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштоюПрограма має функцію відправки листів без участі сервера SMTP, за нього відсилає ваш комп'ютер. Програма распазнает HTML, здатна не тільки створювати листи-HTML, але і читати пошту-HTML, у тому числі з графічної підписом.

У програмі існує антиспам модуль. Вбудований RSS-формат з пошуком. Ще незважаючи на безліч доступних налаштувань, складальник пошти є програмою як компактної, все-таки і безкоштовною.

програма: FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштою
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 10,73 МБ
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Ссылки на FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштою

Скачати Dflles.ru FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштою
Скачати Uploadedfiles.ru FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштою
Скачати Catfiles.ru FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштою