ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку

ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотекуЛовиMusic 1.8 - це зручна і елементарна у використанні програмка для скачування музики з Інтернету, ЛовиMusic володіє простим інтерфейсом, тому задач у використанні не у кого не буде.

Для такого, щоб скачати музичні файли, необхідно запустити прогу. Тиснете кнопку "Зберегти". Настроїтися музика буде збережена на комп'ютері автоматично. У следствииВам навіть не потрібно нічого робити. Просто слухайте улюблену музику в браузері, вона сама завантажується на ваш пк.

Назва: ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Рік випуску: 2014


Download ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку

Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файли

Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файлиЛовиMusic 1.8 - це зручна і елементарна у користуванні програма для скачування музики з Інтернету, ЛовиMusic володіє елементарним інтерфейсом, тому задач у використанні ні в кого не виникне.

Для такого, щоб скачати музичні файли, необхідно запустити програму. Тиснете кнопку "Зберегти". Програються треки будуть збережені на Вашому комп'ютері в автоматичному режимі. У следствииВам навіть не потрібно нічого робити. Слухайте улюблену музику, вона сама завантажується на комп'ютер.

програма: Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файли
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: All Windows
Рік випуску: 2014


Download Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файли

Цитата: Ссылкина файл

Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запросто

Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запросто


LoviВконтакте 2.80 скачає відео і музику запросто в будь-якому подлинно популярному браузері. Програма не потребує налаштуваннях, працювати з Лови Вконтакте дуже просто.

Встановивши Lovi Vkontakte заходимо в соц мережі вконтакте, тепер поряд з піснями з'явилося зображення "дискети" це і є посилання на звуковий файл, натискаємо на зображенні праву кнопку миші і знаходимо место "зберегти як", після чого пісня скачується. Для скачування відео файлу необхідно знайти будь-яке доступне для вас вконтакте відео, при його перегляді з'явилася посилання "скачати відео" при натисканні на посилання з'считаться кнопки з вибором якості завантажуваного відеофайлу. Вибираємо довільний потрібний нам варіант якості, кликнемо на нього і відео завантажується.

Lovi Вконтакте 2.80 може не тільки викачувати відео і музику,вона інформує вас на тему прихід нових повідомлень навіть коли браузер не відкрито. LoviVkontakte хороша програма доступу до мільйонної файлової базі контакту.

програма: Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запросто
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Download Lovi Vkontakte 2,8 завантажить відео запросто

Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео

Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відеоПісля установки Lovi Вконтакте йдемо в соц мережі вконтакте, в загальному поруч з кожною піснею з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання на звуковий файл, натискаємо на зображення праву кнопку миші і вибираємо "зберегти як", після чого відбувається завантаження пісні. Для скачування відео потрібно знайти будь-яке доступне для вас вконтакте відео, при перегляді відео з'явилася посилання "скачати відео" при кліці на неї вибираємо якість відео, натискаємо на нього і відео завантажується.

Lovi Вконтакте 2,80 може не тільки завантажувати музику і відео,вона повідомляє нам на тему отримання нових повідомлень навіть коли браузер закритий. ЛовиВконтакте відмінна програма для доступу до величезної бази контакту.

програма: Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 7 8 XP, 2000, Vista
Рік випуску: 2014


Скачать Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео

AceMoneyLite

AceMoneyLite


Програма AceMoney для тих, хто не має ні найменшого поняття на тему бухгалтерії.

Ваші витрати і доходи враховуються в декількох валютах. Програма підтримує більше 150 денежных едениц і автоматично завантажує їх курси обміну з Інтернету.

Якщо Ваш банк має интернет-доступ, то AceMoney зможе завантажити інформацію на тему рахунок. Програма підтримує провідні фінансові формати QIF і OFX для роботи з європейськими та американськими банками.

Назва: AceMoneyLite
Рік випуску: 2013
Система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: присутній


Скачать AceMoneyLite

dfiles.ru AceMoneyLite
turbobit.net AceMoneyLite
letitbit.net AceMoneyLite
vip-file.com AceMoneyLite

System Optimize Expert 3.2.9.8

System Optimize Expert 3.2.9.8


System Optimize Expert - програма для сканування, очищення і оптимізації вашої системи. Вона допоможе від провалу системи та повільність виконання. Також програма забезпечена інструментами захисту приватності та інформації, тому вона буде видаляти історію відвіданих сторінок з браузера, останню документацію і все-таки далі.

Програма працює просто бездоганно. Ви можете задати розпорядок перевірки і сканування системи. Очищення реєстру допоможе збільшити швидкість роботи ПК.

При допомоги System Optimize Expert ви можете очищати історію веб серфінгу і непотрібні файли, для звільнення місця на диску. Після всіх цих процесів ваш ПК буде працювати як новий. Стабільність системи перейде на високий рівень. До такого ж, ви зможете встановити час для автоматичного вимикання ПК, очищення диска і багато іншого. Дружній користувальницький інтерфейс і покрокові інструкції допоможуть вам освоїти цю програму швидко і просто. Програма до такого ж, повністю сумісна з Windows 7.

Назва: System Optimize Expert 3.2.9.8
Рік: 2013
система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Російська
Лікування: не потрібно


Скачать System Optimize Expert 3.2.9.8

Mojosoft Photo Frame Studio 2.83

Mojosoft Photo Frame Studio 2.83


Photo Frame Studio - програма від польського розробника MojoSoft, створена для редагування і декорації цифрових фотографій.

Програма пропонує вам скористатися сотнею штампів рамок для прикраси, кожна із яких може бути змінена за вашим індивідуальним вимогам, включаючи фонові кольори і зображення.

Інтерфейс програми був створений з ухилом на те, щоб кожен користувач зміг без задач скористатися цією програмою. Ви зможете прикрасити ваші зображення з допомогою додавання до них різноманітних рамок, масок, полеів, тіней або слову. Крім такого, ви зможете створити вашу власну композицію шаблону для подальшого використання. Також дана програма дозволяє вам виробляти калібрування зображень, включаючи обрізання і збільшення зображень, а також видалення ефекту червоних очей. Інтерфейс програми переведений на безліч мов, включаючи російську мову.

Назва: Mojosoft Photo Frame Studio 2.83
Рік випуску: 2014
Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Таблетка: присутній


Скачать Mojosoft Photo Frame Studio 2.83

Лови Vkontakte 2,8 скачає музику і відео

Лови Vkontakte 2,8 скачає музику і відео


LoviVkontakte 2.80 скачає музику і відео в 1 клік в будь-який з браузерів. Прога не потребує налаштуваннях, користуватися LoviVkontakte дуже зручно.

Після установки LoviВконтакте на комп'ютері переходимо в соціальну мережу вконтакте, в цілому поруч з кожною піснею з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання для скачування, натисніть на зображенні праву кнопку миші і знаходимо место "зберегти як". Щоб завантажити відео файл потрібно буде знайти будь відеоролик вконтакте, при його перегляді з'явилася посилання "скачати відео" при натисканні на неї з'хорошенько являться кнопки з вибором якості завантаженого відео. Виберемо будь-який з варіантів якості, кликнемо і відео ролик скочується.

Lovi Вконтакте 2,8 може не тільки завантажувати музику і відео,він повідомляє вам на тему прихід повідомлень навіть тоді коли браузер закритий. LoviVkontakte хороша прога для доступу до огроменной базі контакту.

програма: Лови Vkontakte 2,8 скачає музику і відео
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 7 / 8/XP/2000/Vista
Рік випуску: 2014


Ссылки на Лови Vkontakte 2,8 скачає музику і відео

Мастер Визиток

Несколько удобная программа для великолепно быстрого создания визиток и бейджей. Включает наиболее 150 весьма готовых разновидностей дизайна визитных карточек на порядком самые разные темы, а и еше возможность создания личных уникальных стилей.

Reset Windows Password 1.1.0.148 Rus (для завантаження з-під GRUB)

Reset Windows Password 1.1.0.148 Rus (для завантаження з-під GRUB)


Reset Windows Password - краща професійна програма для скидання, зміни або відновлення паролів всіх образів облікових записів Windows. Утиліта підтримує всі версії Windows, працює з локальними і доменними обліковими записами, практично миттєво відновлює паролі до облікових записів, до такого ж, є російський інтерфейс і російськомовна тех. підтримка.


Reset Windows Password необхідна при втраті пароля Адміністратора, якщо забутий пароль на вхід в Windows, не можливо активувати обліковий запис. Програма завантажується з завантажувального CD або USB диска. Інтерфейс програми виконаний у формі майстра. Тому, процес операції не здається складним навіть недосвідченому користувачеві.


На відміну від інших подібних утиліт, Reset Windows Password - ЄДИНА програма, яка КОРЕКТНО працює з усіма типами облікових записів Windows.
Доп. інформація: Оригінальний варіант не підхоплює реєстрацію при завантаженні з-під GRUB (найбільш поширений завантажувач для флешок) в мощь особливостей монтування ISO-иконаів GRUB'ом.
Даний варіант перепиляний для безпроблемного запуску з флешки з цим завантажувачем.


Назва програми:Reset Windows Password 1.1.0.148 Rus (для завантаження з-під GRUB)
Рік видання: 2014/2013
Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову : є Російська
Лікування: є


Скачать Reset Windows Password 1.1.0.148 Rus (для завантаження з-під GRUB)

Inkscape 0,48 російська прекрасний інструмент для редагування графіки

Inkscape 0,48 російська прекрасний інструмент для редагування графіки


Inkscape 0,48,4 совершенно сумісний зі стереотипами CSS, XML, SVG, відмінний редактор для створення графіки. Програма відрізняється величезним набором потрібних інструментів.

Inkscape 0,48,4 неплохой редактор потрібен для редагування графіки у форматі SVG. Inkscape максимум наближений до редакторів векторної графіки професійного рівня Adobe Illustrator і CorelDraw, Inkscape картинаіляється великим набором інструментів для роботи із стилями і кольором.

Основні можливості програми: редагування і створення векторної графіки величезним набором корисних функцій, гарячі клавіші управління, експлуатація великої кількості відомих форматів, макросів PSTricks.

програма: Inkscape 0,48 російська прекрасний інструмент для редагування графіки
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Обєм файлу: 84.23 MB
Перрон/ОС: Windows 7 8 XP, 2000, Vista
Рік випуску: 2014


Скачать Inkscape 0,48 російська прекрасний інструмент для редагування графіки

CCleaner

Программа способна срочно очистить Ваш компьютер от подлинно ненужных файлов,этим образом освобождаэться мало памяти.Будет удобна в применение.Довольно нажать кнопку очищения.Програма идеально бесплатная.Не нужно практически никаких ключей или же sms.Просто установил и трудись.Хочу успеха.