ICQ 8.0

ICQ 8.0


ICQ - це все-такиі нові можливості, як голос, відео, SMS і слові повідомлення. Від безлічі альтернативних клієнтів для підключення до ICQ-сервісів оригінал відрізняється яскравим дизайном, іграми, аватарами, візитними картками, безліччю прикрас і т.п.

Програма виконана в стилі американських тінейджерів, що, загалом-то, може бути, припаде до душі певної категорії користувачів.

Останній представник має все той же барвистий інтерфейс, який виноват привернути шанувальників «краси» зовнішнього вигляду програми. Зміні дизайну піддалося практично все, тільки ось реклама, на жаль, нікуди не поділася. Оформлення графічної оболонки виконане в стилі, близькому до інтерфейсу Aero (з нової ОС Windows Vista), однак у своїй почві використовується технологія Flash, що має на увазі наявність в системі встановлених компонентів Adobe Flash Player. Зміна вікон супроводжується додатковими ефектами, які створюють деяку плавність.

Назва програми: ICQ 8.0
Рік випуску: 2014
Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову: Російська
Лікування: не потрібно


Скачать ICQ 8.0

dfiles.ru ICQ 8.0
turbobit.net ICQ 8.0
letitbit.net ICQ 8.0
vip-file.com ICQ 8.0

KmP 3.8 rus

KmP 3.8 rusВ новій версії Km Player 3.8.0.119 випустили довгоочікувані поліпшення: покращена підтримка трансляції спустя інтернет (KmP 3.8 користувач може дивитися або ж транслювати мережеві передачі інших користувачів), додані нові види інтерфейсу і покращено кольорова гама оформлення, російська версія 3.8.0.119 KmP може відтворювати HD навіть на самих слабких персональних пк, виправлені баги, які виникають при відтворенні відео web-камери або каналів з ТБ-Тюнера, удосконалено якість иллюстрации і сьогодні воно просто не піддається ніяким порівнянь, з'явилися нові кодеки, що виключають установку фільтрів в принципі.

KmPlayer володіє красивим дизайном, зручний у налаштуванні функціоналом з можливістю змінювати і призначати гарячі клавіші. У KmP існує хороша підтримка субтитрів різних форматів, вміння відтворювати пошкоджені або недокачані файлів, програвання музичних файлів з архіву. Останній Km Player призначений для задоволення різних смаків і уподобань.

програма: KmP 3.8 rus
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows 7 8 XP, 2000, Vista
Рік випуску: 2014


Download KmP 3.8 rus

Скачати Dflles.ru KmP 3.8 rus
Скачати Uploadedfiles.ru KmP 3.8 rus
Скачати Catfiles.ru KmP 3.8 rus

AddNews + База сайтів зібрана в ручну

AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну


ADDNEWS - це унікальний багатопотоковий програмний продукт, який служить для додавання новин на сайти під управлінням известного движка DLE.

Програма вже давным-давно заслуженное получила довіру і авторитет як в особі постерів все-таки і у всьому інтернеті. ADDNEWS відрізняється своєю функціональністю, зручністю, якістю, швидкістю. ADDNEWS розробляється двома професійними фахівцями, які більше 2.5 років займаються розробками нововведень у сфері постінга і сіючи технологій.

ADDNEWS настільки зручна і чуйна, що будь-який користувач з легкістю розбереться і освоїться в програмі за идеально короткий термін. Програма постійно допрацьовується і дарує своїм користувачам все нові і нові розробки, що дозволяє підвищити ефективність і їхній заробіток у сфері постінга. У новій версії ADDNEWS ми знову хочемо вас порадувати новими функціями, які з нетерпінням чекали всі постери

Назва програми: AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну
Рік: 2013
ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: є


Ссылки на AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну

The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)

The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)


Випробуй оновлений відмінний мультимедіа плеєр Km Player 3.8, зручний в налаштуваннях і застосування. KmP має різні кодеки для відтворення відео і музики всіх форматів.

В новій версії KmP 3.8 випустили довгоочікувані оновлення: з'явилися нові кодеки, які виключають установку будь-яких інших фільтрів в принципі, додані нові види інтерфейсу і покращено кольорове оформлення, удосконалено якість иллюстрации воно просто не піддається ніяким порівнянь, російська версія 3.8.0.119 KmP може відтворювати HD на самих слабких комп'ютерах, виправлені помилки, що виникають при перегляді каналів ТВ-Тюнера або відеофайлів web-камери, удосконалена підтримка трансляції спустя інтернет (у версії 3.8 користувач може транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів).

The KmP має гарний зовнішній вигляд, зручний настроюється функціонал з можливістю змінювати і призначати гарячі клавіші. У KmP завжди була якісна підтримка субтитрів різних форматів, вміння відтворювати недокачані або пошкоджені AVI файли, відтворення музичних файлів з архіву. Останній KmPlayer орієнтований на задоволення найрізноманітніших смаків і переваг користувачів.

програма: The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows 7 8 XP, 2000, Vista
Рік випуску: 2014


Скачать The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)

Цитата: Ссылкина файл
Скачати Uploadedfiles.ru The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)
Скачати Catfiles.ru The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)

Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Adobe Premiereu Pro CS6 поєднує в собі неймовірну продуктивність, блестяще гладкий, перероблений інтерфейс і безліч фантастичних нові творчі можливості, у тому числі Стабілізатор Warp для стабілізації кадри, динамічна шкала часу обрізки, розширений редагування multicam, що коректують шари і більше. Готові перебежать до ultimate-набір інструментів для відео професіоналів?
Дізнатися більше на тему гладкий новий інтерфейс - рідини, високої продуктивності процесу обробки - і багато інші функції, що з'явилися в кінцевій крос-платформного програмного забезпечення для редагування відео Adobe.
Ловко перейти на Adobe Premiere Pro
Думати на тему перехід з Final Cut Pro або Avid Adobe Premiere Pro CS6? Дослідити активи і ресурси, які допоможуть зробити цей перехід більш нетяжелым, коли ви готові перебежать.
Працювати швидше з рідиною, продуктивність в режимі иногда реального часу
запити навіть найвимогливіших планів гладко і з 64-бітною Adobe Двигуна Відтворення Меркурія, CPU і GPU-прискорення продуктивності і кращою, ніж коли-небудь інтеграції обладнання в Adobe Premiere Pro CS6.
Enhanced Ртуті Двигуна Відтворення
Працювати значно швидше завдяки широким продуктивність, стабільність роботи і підтримка NVIDIA Maximus dual-GPU конфігурацій і певні MacBook Pro OpenCL на базі GPU AMD вірша. Adobe Ртуті Передавати посилює інтеграцію зі сторонніми пристроями введення/Виводу.
Рідини, високої продуктивності процесу обробки
скористатися найбільш затребуваними редагування поліпшень, включаючи більше 50 нових функцій, які допоможуть редактори перемикання редакторами нелінійного монтажу, більше рухатися удобно, щоб Adobe Premiere Pro.
Динамічна шкала часу обрізки
Витонченістю ваш редагування з точністю, використовуючи нові передові інструменти обрізки. Обрізання кліпів ваш спосіб - безпосередньо на тимчасовій шкалі за допомогою клавіатури або динамічно в Програмі Монітор, використовуючи JKL клавіш.
Стабілізатор Warp ефект
Просто стабілізувати нерівномірний рух камери або заблокувати постріл автоматично з тієї ж потужною технологією, як Adobe After Effects програмного забезпечення корпорації. Новий GPU-прискоренням, Стабілізатор Warp усуває тремтіння і ковзний затвор, артефакти та інші дії, пов'язані з порушеннями.
Розширені редагування multicam
Швидко і просто редагувати multicam відзнятий матеріал з камери на стріляти. Синхронізація спустя timecode, перемикати треки в режимі немного реального часу і налаштувати единицаір для кількох пострілів.
Більш інтуїтивним 3 Шляхи Color Corrector
Краще управляти квітів у планах з більш інтуїтивно 3 Шляхи Color Corrector для почти точного первинної і вторинної кольорокорекції. Миттєво поліпшити якість зображення, відео за допомогою Adobe Photoshop® стиль автоматично виправляти помилки у функції.


Скачать Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

The KmP 3.8.0.119 ukr

The KmP 3.8.0.119 ukrУ новенькій версії The Km Player 3.8 випустили довгоочікувані поліпшення: додано новенькі види інтерфейсу і вдосконалено кольорове оформлення, додані нові кодеки, які виключають установку фільтрів, російська версія 3.8.0.119 KmPlayer може показувати HD відео на самих слабких комп'ютерах, виправлені помилки, що з'являються при відтворенні відео web-камери або ТВ-каналів ТВ-Тюнера, удосконалено підтримка трансляції спустя інтернет (у KmPlayer 3.8 користувач може транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів), удосконалено якість иллюстрации і сьогодні воно просто не піддається ніякому порівнянню.

The KmP має гарний зовнішній вигляд, зручний у налаштуванні функціонал з можливістю призначати і змінювати гарячі клавіші. У KmP здійснена якісна підтримка субтитрів різних форматів, відтворення музики напрямик з архіву, вміння програвати недокачані або пошкоджені AVI файли. Новий Km Player орієнтований на догоджати будь-яким смакам і перевагам.

Назва програми: The KmP 3.8.0.119 ukr
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Скачать The KmP 3.8.0.119 ukr

Скачати Dflles.ru The KmP 3.8.0.119 ukr
Скачати Uploadedfiles.ru The KmP 3.8.0.119 ukr
Скачати Catfiles.ru The KmP 3.8.0.119 ukr

The KmPlayer 3.8.0.119 (MULTILANG2014)

The KmPlayer 3.8.0.119 (MULTILANG2014)В новій версії The Km Player 3.8.0.119 випустили наступні поліпшення: покращено якість зображення воно просто не піддається ніякому порівнянню, російська версія 3.8 Km Player може відтворювати HD-відео навіть на дуже слабких комп'ютерах, усунені помилки, що виникають при перегляді відео web-камери або каналів з ТБ-Тюнера, удосконалена підтримка інтернет-трансляцій (KmP 3.8.0.119 користувач може транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів), додані новітні кодеки, що виключають установку будь-яких інших фільтрів повністю, з'явилися нові види інтерфейсу і покращено единицаірне оформлення.

The KmPlayer володіє красивим зовнішнім виглядом, зручний у налаштуванні функціоналом з можливістю призначати і змінювати гарячі клавіші. У Km Player здійснена найкраща підтримка субтитрів різних форматів, програвання музичних файлів з архіву, вміння відтворювати пошкоджені або недокачані AVI файли. Новітній KmP призначений для задоволення будь-яких смаків і уподобань.

програма: The KmPlayer 3.8.0.119 (MULTILANG2014)
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Download The KmPlayer 3.8.0.119 (MULTILANG2014)

Скачати Uploadedfiles.ru The KmPlayer 3.8.0.119 (MULTILANG2014)
Скачати Catfiles.ru The KmPlayer 3.8.0.119 (MULTILANG2014)

The Km Player 3.8 (RUS2014)

The Km Player 3.8 (RUS2014)У свіжій версії The KmP 3.8 довгоочікувані оновлення: з'явилися новітні кодеки, які виключають установку фільтрів в принципі, додані нові шаблони інтерфейсу і покращено кольорова гама оформлення, виправлені баги, що з'являються при відтворенні відео web-камери або ТВ-каналів ТВ-Тюнера, покращена підтримка інтернет-трансляцій (у версії 3.8 користувачі можуть транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів), російська версія 3.8.0.119 KmP здатна відтворювати HD-відео навіть на дуже слабких персональних комп'ютерах, покращено якість зображення воно просто буквально не піддається ніякому порівнянню.

KmPlayer має гарний зовнішній вигляд, зручний у налаштуванні функціонал з можливостями змінювати і призначати гарячі клавіші. У KmPlayer є найкраща підтримка субтитрів різних форматів, вміння відтворювати недокачані або пошкоджені файли, програвання музичних файлів з архіву. Новітній KmPlayer орієнтований на догоджання самим різним смакам і перевагам користувачів.

Назва: The Km Player 3.8 (RUS2014)
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows All
Рік випуску: 2014


Ссылки на The Km Player 3.8 (RUS2014)

Цитата: Ссылкина файл
Скачати Dflles.ru The Km Player 3.8 (RUS2014)
Скачати Uploadedfiles.ru The Km Player 3.8 (RUS2014)
Скачати Catfiles.ru The Km Player 3.8 (RUS2014)

The KmPlayer 3.8.0.119 ukr

The KmPlayer 3.8.0.119 ukrKmP 3.8.0.119 випустили довгоочікувані поліпшення: з'явилися нові кодеки, які виключають установку будь-яких інших фільтрів повністю російська версія Km Player 3.8.0.119 вміє відтворювати HD на слабеньких персональних комп'ютерах, покращено якість иллюстрации і сьогодні воно просто не піддається ніякому порівнянню, з'явилися новенькі шаблони інтерфейсу і покращено кольорова гама оформлення, усунені помилки, що з'являються при відтворенні відео web-камери або каналів з ТБ-Тюнера, удосконалено підтримка інтернет-трансляцій (KmP 3.8.0.119 користувач може дивитися або ж транслювати мережеві передачі інших користувачів).

The KmPlayer має неплохой дизайн, зручний настроюється функціонал з можливістю призначати і змінювати гарячі клавіші. У Km Player існує найкраща підтримка субтитрів різних форматів, вміння програвати недокачані або пошкоджені AVI файли, відтворення музики напрямик з архіву. Останній Km Player призначений для догоджати будь-яким смакам і перевагам користувачів.

програма: The KmPlayer 3.8.0.119 ukr
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Рік випуску: 2014


Download The KmPlayer 3.8.0.119 ukr

Скачати Dflles.ru The KmPlayer 3.8.0.119 ukr
Скачати Uploadedfiles.ru The KmPlayer 3.8.0.119 ukr
Скачати Catfiles.ru The KmPlayer 3.8.0.119 ukr

KmP 3.8 (RUS2014)

KmP 3.8 (RUS2014)


Кращий мультимедіа плеєр The Km Player 3.8.0.119, зручний у налаштуванні і використанні. The KmPlayer має різні кодеки для відтворення відео і музики всіх форматів в тому числі і 3D.

В новій версії KmP 3.8.0.119 випустили довгоочікувані оновлення: удосконалено якість зображення і сьогодні воно просто буквально не піддається ніякому порівнянню, російська версія 3.8.0.119 KmPlayer здатна показувати HD навіть на слабких комп'ютерах, покращена підтримка трансляції спустя інтернет (у версії 3.8.0.119 користувач може транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів), усунені помилки, що виникають при перегляді каналів ТВ-Тюнера або відеофайлів web-камери, з'явилися новітні кодеки, що виключають установку будь-яких інших фільтрів в принципі, додані нові шаблони інтерфейсу і покращено единицаірне оформлення.

The KmP володіє сучасним зовнішнім виглядом, зручний у налаштуванні функціоналом з можливістю призначати і змінювати гарячі клавіші. У Km Player існує хороша підтримка субтитрів різних форматів, вміння відтворювати недокачані або пошкоджені файли, відтворення музики з архіву. Новітній Km Player орієнтований на задоволення найрізноманітніших смаків і переваг користувачів.

Назва програми: KmP 3.8 (RUS2014)
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Обєм файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: All Windows
Рік випуску: 2014


Ссылки на KmP 3.8 (RUS2014)

Цитата: Ссылки
Скачати Dflles.ru KmP 3.8 (RUS2014)
Скачати Uploadedfiles.ru KmP 3.8 (RUS2014)
Скачати Catfiles.ru KmP 3.8 (RUS2014)

Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміум)

Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміразум)


Пропоную вашій увазі дві шикарні теми від відомого автора Mr. Grim - HUD Premium і HUD RED Premium. Оформлення, як завжди, вище всіх похвал і включає в себе величезну кількість доповнень для повного перевтілення Windows 7 під цей червоний техно - стиль.


Для такого що б заробили стилі систему потрібно пропатчити на застосування нестандартних тим UniversalThemePatcher. Коли програма починає themepatcher, виберіть "патч" у всіх трьох вікнах. Перезавантажте комп'ютер при появі запиту
Theme Resource Changer
Тема ресурсів перемикач установливаеться 1 один у вашій системі буде робити це магію для будь-якої теми яку Ви використовуєте.
Це дуже просто створити 3 папки всередині вашої теми. папка з усіма зображеннями, що потрібно для вашого explorer.exe, explorerframe.dll і вашого shell32.dll
Коли ви застосовуєте теми ресурси зображення в даний час змінилися без редагування, без перезавантаження !!!перемикайте теми все-таки нередко, як вам подобається після такого як вони були створені з зображеннями.
Сверток тема ресурсів перемикач включає в себе для x86 і x64 систем, випробування тема вже створені з папки і зображення, щоб показати вам, як це робиться і як це просто. Після додатка можна застосувати анализ тема відразу ж, щоб бачити, як просто вона працює
ДО і ПІСЛЯ
Докладна інструкція використання перемикача ресурсів тим знаходиться в архіві

HUD
Здесь є HUD Windows 7 Premium Themes.exe і HUD RED Premium Theme windows 7.exe , файлик який извлекет тему за вас, просто натисніть і підтвердіть при появі вікна.
А все-таки само в папці Extras доповнення до кожної теми
Прозорість вікон
Для прозорості в темі запустіть файл Black Glass Enhanced або Full glass (можна додати його в авто пуск).
7tsp
Установка свертоків іконки на 7tsp Windows 7
Для заміни 7tsp свертоків нам знадобиться програма-патчер 7tsp GUI і сам сверток іконок який є в архіві.

1. Пускаємо програму від імені адміністратора побачимо головне вікно:

2. У ньому натискаємо на кнопку "Add a Custom Pack", після чого відкриється вікно провідника, в ньому йдемо по шляху де ви раніше зберегли архіву з іконками.

Сверток завантажиться за кілька секунд і ви побачите в потрясающе правому вікні програми превью, по якому можна клікнути і збільшити.
3. Тиснемо кнопку "Start Patching", програма запитає у вас, чи потрібно створити точку відновлення, і натискаємо "Все-таки".


Чекаємо закінчення процесу заміни системних файлів, після чого перезавантажуємо комп'ютер ДВА РАЗИ. Насолоджуємося новими іконками.

Примітка : У більшості випадків 7tsp пакети, що містять не тільки іконки а й додаткові елементи інтерфейсу Windows 7, наприклад зображення для заміни облику диспетчера завдань, годин і дати, скіна Windows Media Player або навіть системних звуків. Це все включено тому що все-такиі пакети можуть розроблятися піт певну тему для Windows 7, як наприклад HUD RED. Якщо вам не треба цих додатків ви можете вимкнути їх перед установкою. Для цього просто відкриваємо контекстне рацион Extra > Options, знімаємо не потрібні нам галочки і натискаємо "Save".

Для відновлення стандартних іконок Windows 7, запустіть програму, натисніть кнопку "Restore", в сплывающим рацион виберіть перший место і натискаємо OK.
Трансформація Windows (що змінюється)
HUD Premium
HUD основна тема
HUD Topshell тему
HUD Topshell основна тема
HUD іконки
HUD іконки
Системні годинник
Shell32 зображень Тротуар управління
Курсори MAX скла
HUD Звукова схема
Логотип-Властивості системи
Приступаючи до роботи верхній панелі
Рацион гри Preview Pane
Новий індекс WEI зображення з квадратної кордону
wmploc (Windows Media Player) Зовнішній вигляд / Mod
Нові шрифти Eurostile, Неустановившиеся Надлишкова обертальність і Vibrocentric
Та багато іншого!
HUD RED Premium
HUD Red Theme
HUD RED основна тема
HUD RED Topshell тему
HUD RED Topshell основна тема
HUD червоні значки
3 столу (Спасибі Субмикрон)
Системні годинник
Shell32 зображень Тротуар управління
EZmax курсори
HUD Звукова схема
Логотип-Властивості системи
Приступаючи до роботи верхній панелі
Рацион гри Preview Pane
Новий індекс WEI зображення з квадратної кордону
wmploc (Windows Media Player) Зовнішній вигляд / Mod
Нові шрифти Eurostile, Неустановившиеся Надлишкова обертальність і Vibrocentric
Та багато іншого!
Установка :
Для такого що б заробили стилі систему потрібно пропатчити на застосування нестандартних тим UniversalThemePatcher. Коли програма починає themepatcher, виберіть "патч" у всіх трьох вікнах. Перезавантажте комп'ютер при появі запиту
Для прозорості в темі запустіть файл Black Glass Enhanced або Full glass (можна додати його в авто пуск).

В архіві є HUD Windows 7 Premium Themes.exe і HUD RED Premium Theme windows 7.exe , файлик який извлекет тему за вас, просто натисніть і підтвердіть при появі вікна.


Ім'я :Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміразум)
Рік видання: 2014/2013
Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову :
Таблетка: присутній


Скачать Теми для Windows 7 (HUD Premium + HUD ЧЕРВОНИЙ Преміразум)

ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)

ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)ESET NOD32 Smart Security 6.0 - нова версія иногда комплексного антивіруса NOD32. Рішення "все-в-1" з багаторівневим захистом.
• Включає антивірус на движку відомого антивіруса NOD32, брандмауер, антишпигунський модуль і фільтр для захисту від спаму.
• Антивірус спільно з функцією пошуку шпигунських модулів допоможе виявити і видалити самі різні види шкідливих додатків.
• Захистіть свій комп'ютер або ноутбук від втрати або крадіжки за допомогою функціональності свежего компонента Анти-Злодій.
• Функція Анти-злодій (Anti-Theft) дозволяє виявити місце розташування і повернути загублений або вкрадений ноутбук або комп'ютер.

• ESET NOD32 Antivirus 6.0- наступне покоління надійною і сучасною захисту від погроз, яким піддається ваш ПК.
• Віруси, черв'яки, трояни і інші зловредів тепер не зможуть заподіяти ніякої шкоди інформації, цінної для вас.
• Більш ефективна і надійна "хмарна" захист, що дозволяє відчувати, що комп'ютер в безпеці, коли пристрій знаходиться интернет.
• Вдосконалені методи виявлення, які використовуються цією програмою, забезпечує захист навіть проти майбутніх, потенційних загроз, якими є нові мережеві черв'яки і віруси.
===============================================================================================
Відмінності від попередніх версій:
ESET Smart Security 6"

Антикрадій: знайдіть загублений ноутбук
Дозволяє визначити місцезнаходження миниатюрного комп'ютера на карті та непомітно стежити за діями зловмисників. Завдяки простим налаштуванням параметрів забезпечує максимальний захист інформації, що зберігається на вкраденому ноутбуці.

Захистіть Вашу конфіденційну інформацію від крадіжки
Захищає Ваші паролі та персональні дані від зловмисного використання хакерами. Забезпечує безпеку використання Інтернет-банкінгу та інших интернет операцій, навіть під час роботи у громадських Wi-Fi мережах, а також надає захист конфіденційної інформації від несанкціонованого копіювання на USB-клювії.

Залишайтесь у безпеці від Інтернет-загроз
За допомогою легендарної технології NOD32 продукт ESET Smart Security 6 знешкоджує всі види загроз, все-такиі як віруси, руткіти, черв’яки та шпигунське програмне забезпечення. Використання хмаринкових технологій під час сканування додатково підвищує рівень захисту, забезпечує високу швидкість сканування та стабільну роботу Вашого комп’ютера.

Відчуйте перевагу у швидкості
ESET Smart Security 6 адаптується до роботи Вашої системи та дозволяє повною мірою використовувати її можливості. Якщо Ваш ноутбук працює тільки від акумулятора, всі складні операції будуть відкладені, дозволяючи довше працювати без підзарядки.

Зробіть Інтернет безпечним для Ваших дітей
Дозволяє захистити дітей від интернет ресурсів з небажаним контентом, блокуючи доступ до більш ніж 20 категорій веб-вебсайтів і доповнюючи «чорний» перечень небажаних ресурсів.

«Встанови та забудь» або налаштуй кожну составная часть
Рішення ESET Smart Security 6 забезпечує високоякісний захист одразу після інсталяції, не потребуючи додаткового втручання. За бажанням Ви можете налаштувати більш ніж 150 параметрів продукту, щоб контролювати кожну составная часть.
----------------------------------------------------------------------------------
ESET NOD32 Antivirus 6"

Залишайтесь у безпеці від Інтернет-загроз
За допомогою унікальної технології продукт ESET NOD32 Antivirus 6 знешкоджує всі види загроз, все-такиі як віруси, руткіти, черв’яки та шпигунське програмне забезпечення. Використання хмаринкових технологій під час сканування додатково підвищує рівень захисту, забезпечує високу швидкість сканування та стабільну роботу Вашого комп’ютера.

Відчуйте перевагу у швидкості
ESET NOD32 Antivirus 6 адаптується до роботи Вашої системи та дозволяє повною мірою використовувати її можливості. Якщо Ваш ноутбук працює тільки від акумулятора, всі складні операції будуть відкладені, дозволяючи довше працювати без підзарядки.

«Встанови та забудь» або налаштуй кожну составная часть
Рішення ESET NOD32 Antivirus 6 забезпечує високоякісний захист одразу після інсталяції, не потребуючи додаткового втручання. За бажанням Ви можете налаштувати більш ніж 150 параметрів продукту, щоб контролювати кожну составная часть.
==============================================================

Версія: 6.0.304.4
Розробник: ESET, LLC
Мова інтерфейсу: Українська
Операційна система: Windows XP/Vista/Home Server 2003, 2011/7/8
Адреса офіційного веб-сайту: http://eset.ua/
Опис:


ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)

ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)

ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)

ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)

ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)

ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)

ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)

ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)

ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 / ESET Smart Security 6.0.304.4 (2012, x86/x64, Ukr)


Скачать ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 x86


Скачать ESET Smart Security 6.0.304.4 x86


Скачать ESET NOD32 Antivirus 6.0.304.4 x64


Скачать ESET Smart Security 6.0.304.4 x64