NVIDIA GeForce Experience 2.1 оптимізатор ПК

NVIDIA GeForce Experience 2.1 оптимізатор ПК


NVIDIA GeForce Experience - це новий додаток від NVIDIA, яке оптимізує ваш ПК двома основними методами. По-перше, GeForce Experience автоматично повідомляє вас на тему нові випуски драйверів від NVIDIA і викачує їх для вас.

NVIDIA постійно працює над поліпшенням драйверів. Нові драйвери покращують продуктивність ігор, додають нові можливості та усувають помилки. По-приятеле, GeForce Experience оптимізує графічні налаштування у ваших іграх в залежності від конфігурації вашого апаратного забезпечення.

Назва: NVIDIA GeForce Experience 2.1 оптимізатор ПК
Рік: 2013
система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Російська
Таблетка: присутній


[quote на файл]

ICQ 8.0

ICQ 8.0


ICQ - це все-такиі нові можливості, як голос, відео, SMS і слові повідомлення. Від безлічі альтернативних клієнтів для підключення до ICQ-сервісів оригінал відрізняється яскравим дизайном, іграми, аватарами, візитними картками, безліччю прикрас і т.п.

Програма виконана в стилі американських тінейджерів, що, загалом-то, може бути, припаде до душі певної категорії користувачів.

Останній представник має все той же барвистий інтерфейс, який виноват привернути шанувальників «краси» зовнішнього вигляду програми. Зміні дизайну піддалося практично все, тільки ось реклама, на жаль, нікуди не поділася. Оформлення графічної оболонки виконане в стилі, близькому до інтерфейсу Aero (з нової ОС Windows Vista), однак у своїй почві використовується технологія Flash, що має на увазі наявність в системі встановлених компонентів Adobe Flash Player. Зміна вікон супроводжується додатковими ефектами, які створюють деяку плавність.

Назва програми: ICQ 8.0
Рік випуску: 2014
Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову: Російська
Лікування: не потрібно


Скачать ICQ 8.0

dfiles.ru ICQ 8.0
turbobit.net ICQ 8.0
letitbit.net ICQ 8.0
vip-file.com ICQ 8.0

KmP 3.8 rus

KmP 3.8 rusВ новій версії Km Player 3.8.0.119 випустили довгоочікувані поліпшення: покращена підтримка трансляції спустя інтернет (KmP 3.8 користувач може дивитися або ж транслювати мережеві передачі інших користувачів), додані нові види інтерфейсу і покращено кольорова гама оформлення, російська версія 3.8.0.119 KmP може відтворювати HD навіть на самих слабких персональних пк, виправлені баги, які виникають при відтворенні відео web-камери або каналів з ТБ-Тюнера, удосконалено якість иллюстрации і сьогодні воно просто не піддається ніяким порівнянь, з'явилися нові кодеки, що виключають установку фільтрів в принципі.

KmPlayer володіє красивим дизайном, зручний у налаштуванні функціоналом з можливістю змінювати і призначати гарячі клавіші. У KmP існує хороша підтримка субтитрів різних форматів, вміння відтворювати пошкоджені або недокачані файлів, програвання музичних файлів з архіву. Останній Km Player призначений для задоволення різних смаків і уподобань.

програма: KmP 3.8 rus
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows 7 8 XP, 2000, Vista
Рік випуску: 2014


Download KmP 3.8 rus

Скачати Dflles.ru KmP 3.8 rus
Скачати Uploadedfiles.ru KmP 3.8 rus
Скачати Catfiles.ru KmP 3.8 rus

The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)

The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)У свіжій версії KmPlayer 3.8 наступні оновлення: удосконалено якість иллюстрации і сьогодні воно просто не піддається ніякому порівнянню, російська версія KmPlayer 3.8 здатна відтворювати HD-відео навіть на дуже слабких персональних пк, з'явилися нові шаблони інтерфейсу і покращено кольорова гама оформлення, виправлені баги, що з'являються при відтворенні ТБ-каналів ТВ-Тюнера або відеофайлів web-камери, з'явилися нові кодеки, що виключають установку будь-яких інших фільтрів в принципі, удосконалена підтримка інтернет-трансляцій (у версії 3.8 користувач може дивитися або ж транслювати мережеві передачі інших користувачів).

KmPlayer володіє сучасним дизайном, зручним в налаштування функціоналом з можливістю змінювати і призначати гарячі клавіші. У KmPlayer існує хороша підтримка субтитрів різних форматів, відтворення музики з архіву, вміння відтворювати недокачані або пошкоджені файли. Новітній KmPlayer орієнтований на задоволення різних смаків і уподобань.

Назва: The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Обєм файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Скачать The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)

Скачати Dflles.ru The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)
Скачати Uploadedfiles.ru The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)
Скачати Catfiles.ru The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)

AddNews + База сайтів зібрана в ручну

AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну


ADDNEWS - це унікальний багатопотоковий програмний продукт, який служить для додавання новин на сайти під управлінням известного движка DLE.

Програма вже давным-давно заслуженное получила довіру і авторитет як в особі постерів все-таки і у всьому інтернеті. ADDNEWS відрізняється своєю функціональністю, зручністю, якістю, швидкістю. ADDNEWS розробляється двома професійними фахівцями, які більше 2.5 років займаються розробками нововведень у сфері постінга і сіючи технологій.

ADDNEWS настільки зручна і чуйна, що будь-який користувач з легкістю розбереться і освоїться в програмі за идеально короткий термін. Програма постійно допрацьовується і дарує своїм користувачам все нові і нові розробки, що дозволяє підвищити ефективність і їхній заробіток у сфері постінга. У новій версії ADDNEWS ми знову хочемо вас порадувати новими функціями, які з нетерпінням чекали всі постери

Назва програми: AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну
Рік: 2013
ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: є


Ссылки на AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну

dfiles.ru AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну
turbobit.net AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну
letitbit.net AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну
vip-file.com AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну

The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)

The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)


Випробуй оновлений відмінний мультимедіа плеєр Km Player 3.8, зручний в налаштуваннях і застосування. KmP має різні кодеки для відтворення відео і музики всіх форматів.

В новій версії KmP 3.8 випустили довгоочікувані оновлення: з'явилися нові кодеки, які виключають установку будь-яких інших фільтрів в принципі, додані нові види інтерфейсу і покращено кольорове оформлення, удосконалено якість иллюстрации воно просто не піддається ніяким порівнянь, російська версія 3.8.0.119 KmP може відтворювати HD на самих слабких комп'ютерах, виправлені помилки, що виникають при перегляді каналів ТВ-Тюнера або відеофайлів web-камери, удосконалена підтримка трансляції спустя інтернет (у версії 3.8 користувач може транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів).

The KmP має гарний зовнішній вигляд, зручний настроюється функціонал з можливістю змінювати і призначати гарячі клавіші. У KmP завжди була якісна підтримка субтитрів різних форматів, вміння відтворювати недокачані або пошкоджені AVI файли, відтворення музичних файлів з архіву. Останній KmPlayer орієнтований на задоволення найрізноманітніших смаків і переваг користувачів.

програма: The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows 7 8 XP, 2000, Vista
Рік випуску: 2014


Скачать The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)

Цитата: Ссылкина файл
Скачати Uploadedfiles.ru The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)
Скачати Catfiles.ru The Km Player 3.8.0.119 (MULTiRUS2014)

Almeza MultiSet Professional 8.7.6

Almeza MultiSet Professional 8.7.6


Almeza MultiSet Professional - автоматичний установник програм і Windows. Мрієте створити інсталяційний диск OC, який би автоматично встановлював Windows, не задаючи питань на тему ім'я користувача, источник продукту, тимчасові і регіональні налаштування? При цьому автоматично встановлюються ваші улюблені програми, прописуються потрібні источникі реєстру, оновлюються драйвера, ставляться нові заплатки (сервіс паки) операційної системи.

Всі це просто і просто зробити за допомогою програми Almeza MultiSet. За допомогою програми MultiSet можна створити автономний завантажувальний диск для автоматичної установки програм і ОС Windows з будь-якого клювія інформації (CD/DVD/Flash/Hard Drive) на необмежену кількість комп'ютерів.

Автоматична установка будь-якого програмного забезпечення. Можливість створити CD/DVD диск який буде автоматично встановлювати будь-які набори програмного забезпечення на безліч комп'ютерів. Наприклад, після установки Windows можна в автоматичному режимі встановити сервіс паки, драйвера, русифікатори, будь-які програми(кодеки, музичні плеєри, робочі утиліти...), і також в автоматичному режимі обмануть їх налаштування.

Назва: Almeza MultiSet Professional 8.7.6
Рік видання: 2013
Система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову: Мульти
Лікування: не потрібно


Download Almeza MultiSet Professional 8.7.6

letitbit.net Almeza MultiSet Professional 8.7.6
dfiles.ru Almeza MultiSet Professional 8.7.6
turbobit.net Almeza MultiSet Professional 8.7.6
fileplaneta.com Almeza MultiSet Professional 8.7.6
file-space.org Almeza MultiSet Professional 8.7.6

Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Adobe Premiereu Pro CS6 поєднує в собі неймовірну продуктивність, блестяще гладкий, перероблений інтерфейс і безліч фантастичних нові творчі можливості, у тому числі Стабілізатор Warp для стабілізації кадри, динамічна шкала часу обрізки, розширений редагування multicam, що коректують шари і більше. Готові перебежать до ultimate-набір інструментів для відео професіоналів?
Дізнатися більше на тему гладкий новий інтерфейс - рідини, високої продуктивності процесу обробки - і багато інші функції, що з'явилися в кінцевій крос-платформного програмного забезпечення для редагування відео Adobe.
Ловко перейти на Adobe Premiere Pro
Думати на тему перехід з Final Cut Pro або Avid Adobe Premiere Pro CS6? Дослідити активи і ресурси, які допоможуть зробити цей перехід більш нетяжелым, коли ви готові перебежать.
Працювати швидше з рідиною, продуктивність в режимі иногда реального часу
запити навіть найвимогливіших планів гладко і з 64-бітною Adobe Двигуна Відтворення Меркурія, CPU і GPU-прискорення продуктивності і кращою, ніж коли-небудь інтеграції обладнання в Adobe Premiere Pro CS6.
Enhanced Ртуті Двигуна Відтворення
Працювати значно швидше завдяки широким продуктивність, стабільність роботи і підтримка NVIDIA Maximus dual-GPU конфігурацій і певні MacBook Pro OpenCL на базі GPU AMD вірша. Adobe Ртуті Передавати посилює інтеграцію зі сторонніми пристроями введення/Виводу.
Рідини, високої продуктивності процесу обробки
скористатися найбільш затребуваними редагування поліпшень, включаючи більше 50 нових функцій, які допоможуть редактори перемикання редакторами нелінійного монтажу, більше рухатися удобно, щоб Adobe Premiere Pro.
Динамічна шкала часу обрізки
Витонченістю ваш редагування з точністю, використовуючи нові передові інструменти обрізки. Обрізання кліпів ваш спосіб - безпосередньо на тимчасовій шкалі за допомогою клавіатури або динамічно в Програмі Монітор, використовуючи JKL клавіш.
Стабілізатор Warp ефект
Просто стабілізувати нерівномірний рух камери або заблокувати постріл автоматично з тієї ж потужною технологією, як Adobe After Effects програмного забезпечення корпорації. Новий GPU-прискоренням, Стабілізатор Warp усуває тремтіння і ковзний затвор, артефакти та інші дії, пов'язані з порушеннями.
Розширені редагування multicam
Швидко і просто редагувати multicam відзнятий матеріал з камери на стріляти. Синхронізація спустя timecode, перемикати треки в режимі немного реального часу і налаштувати единицаір для кількох пострілів.
Більш інтуїтивним 3 Шляхи Color Corrector
Краще управляти квітів у планах з більш інтуїтивно 3 Шляхи Color Corrector для почти точного первинної і вторинної кольорокорекції. Миттєво поліпшити якість зображення, відео за допомогою Adobe Photoshop® стиль автоматично виправляти помилки у функції.


Скачать Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX


Скачать Dflies
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Скачать Hotfile
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Скачать LetItBit
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

TurboBit
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Hee-SoftPack v.3.11.1

Hee-SoftPack v.3.11.1Корисним є і те, що програма надає можливість ознайомитися зі перечнем останніх змін в тій чи іншій програмі. Для цього работать сторінка "Що совершенно нового" в вікні з описом програми. Щоденний пуск програми дозволить Вам мати тільки свіжий софт.

Hee-SoftPack при запуску завжди повідомить на тему наявність оновлень. Збірник записаний на флешку можна динамічно оновлювати. Тобто Ви можете оновити базу каталога і завантажити нові версії програм напрямик на USB флешку/диск. Можливість щодня завантажувати оновлення для програм. Ви обираєте тільки той софт, який потрібен саме Вам. І нічого зайвого.

Назва: Hee-SoftPack v.3.11.1
Рік видання: 2014
Операційка: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову: Російська
Таблетка: не потрібно


Скачать Hee-SoftPack v.3.11.1

Скачать с LetitBit.Net Hee-SoftPack v.3.11.1
Скачать с Vip-File.Com Hee-SoftPack v.3.11.1
Скачать с Shareflare.Net Hee-SoftPack v.3.11.1

Nvidia PhysX System Software 9.13

Nvidia PhysX System Software 9.13Технологія NVIDIA PhysX це потужний фізичний движок, що забезпечує реалістичну фізику в режимі великолепно реального часу, який використовується в сучасних іграх.

З технологією PhysX графіка в іграх набуває приголомшливий реалізм і динамічні ефекти, все-такиі як вибухи з вогнем, інтерактивні руїни і сміття, реалістична вода і правдоподібні персонажі. Драйвера призначені для роботи в операційних системах Windows XP, Windows Vista і Windows 7, Windows 8.

Назва: Nvidia PhysX System Software 9.13
Рік випуску: 2013
ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: не потрібно


Скачать Nvidia PhysX System Software 9.13

Скачать с DepositFiles.com Nvidia PhysX System Software 9.13
Скачать с Turbobit.net Nvidia PhysX System Software 9.13
Скачать с Letitbit.net Nvidia PhysX System Software 9.13

KompPoster 3.0.2 публікації на UCOZ і DLE сайти

KompPoster 3.0.2 публікації на UCOZ і DLE сайти


З'явилася перша версія софта "KompPoster", КомпПостре зможе з легкістю публікувати ваші публікації на UCOZ і DLE сайтах.

Простилання не залишить спокійним жодного вебмастера. Додавати свої тексти стало ще несложеніше, ще швидше, а головне-із задоволенням.

Саме головна перевага нашої програми. Використовуючи шаблони і користувальницькі змінні ви зможете налаштувати будь-який вебсайт за його правилами, тим самим здобути повагу і визнання адміністратора Вам і Вашим новинам. Ми постійно вдосконалюємо і додаємо нові опції налаштувань веб-сайту, нам важливий кожен вебсайт.

Ім'я: KompPoster 3.0.2 публікації на UCOZ і DLE сайти
Рік випуску: 2014
система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову: Мульти
Лікування: є


Цитата: Ссылки

DriverPack Solution 14.5 R415

DriverPack Solution 14.5 R415


Повністю оновлена оболонка DRP 14.5 автоматично знайде і встановить потрібні драйвера для вашого комп'ютера.

Ця версія отримала велику кількість нових функцій і оптимізована під нову операційну систему Windows 8.1. У порівнянні з минулою версією DRP 14.5 в цій версії значно виправлена оболонка і повністю нові драйвер-паки. Установка драйверів здійснюється в оболонці всього в кілька кліків і цей процес можна повністю автоматизувати.

Завдяки найсвіжішим драйвер-пакам, ця програма встановить драйвери практично на будь-який комп'ютер будь-якого віку. Установка і оновлення драйверів цією програмою здійснюється без підключення до інтернету напрямик з HDD/флешки/DVD.

Ім'я: DriverPack Solution 14.5 R415
Рік: 2014
Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: присутній


Ссылки на DriverPack Solution 14.5 R415

Скачать с vip-file.com DriverPack Solution 14.5 R415
Скачать с letitbit.net DriverPack Solution 14.5 R415
Скачать с unibytes.com DriverPack Solution 14.5 R415