Microsoft Security Essentials 4.1.522.0 Final х86/х64

Microsoft Security Essentials 4.1.522.0 Final х86/х64


Microsoft Security Essentials - безкоштовний антивірус від Microsoft забезпечує захист домашнього комп'ютера в предельно реальному часі від вірусів, програм-шпигунів і інших шкідливих програм. До складу другої версії увійшли: вдосконалений антивірусний движок, оснащений системою проактивного виявлення загроз, а також модуль захисту комп'ютера від все-таки званих Zero-Day-атак (експлойтів, які використовують ще не закриті проломи в програмних рішеннях). Крім такого, в MSE 2.0 з'явився механізм перевірки працездатності брандмауера Windows і модуль Antimalware Script Scanner, інтегрується в Internet Explorer і перевіряючий завантажуються браузером скрипти на вещь наявності в них шкідливого коду.

Програма просто встановлюється і несложна в управлінні. Апдейти і програмний апгрейд проходять автоматично, а на тему лагерь захисту каже іконка програми. Якщо вона зелена - усе гаразд і можна не турбуватися. Наверняка все-таки само відбувається і активність програми: вона працює у фоновому режимі, автоматично виконуючи собственную роботу, і залучає увагу користувача тільки в тому випадку, якщо необхідно його дію. Програма не займає багато системних ресурсів і не завадить спокійній роботі за ПК.

Будучи безкоштовною службою для комп'ютерів під управлінням справжньої копії Windows, Microsoft Security Essentials пропонує комплексну чудовий захист від загроз зловмисних програм, этих як віруси, програми-трояни, шпигунські програми та інші шкідливі програми. Microsoft Security Essentials забезпечує наступні можливості. Забезпечує якісний захист, підтримувану галузевими стереотипами і постійними дослідженнями програмних загроз. У програмі Microsoft Security Essentials, створеної на сертифікованої в галузі платформі захисту від шкідливих програм, використовується та ж технологія захисту від шкідливих програм, яка успішно працює в інших продуктах Майкрософт щодо забезпечення безпеки, включаючи Microsoft Forefront, Засіб видалення шкідливих програм і Захисник Windows, і отримала нагороду VB100 від Virus Bulletin Ltd., Сертифіпалач Checkmark від West Coast Labs і сертифіпалач від ICSA Labs. Програма Microsoft Security Essentials підтримується Центром Microsoft із захисту від шкідливих програм, (доступний лише англійською мовою), який займається дослідженнями в області захисту від шкідливих програм світового класу і надає можливості реагування для підтримки всіх продуктів та послуг Microsoft по забезпеченню безпеки. Ви можете розраховувати на швидке й ефективне реагування у відповідь на размашистый спектр загроз безпеці завдяки дослідницьким лабораторіям в різних місцях по всьому світу, які займаються пошуком нових шкідливих і потенційно небажаних програмних загроз, незалежно від такого, де і коли вони виникають.

Назва програми: Microsoft Security Essentials 4.1.522.0 Final х86/х64
Рік видання: 2013
Система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Російська
Таблетка: присутній


Скачать Microsoft Security Essentials 4.1.522.0 Final х86/х64