Волшебный сундучок Кота Леопольда / Украинские народныес казки (2010/ MP3)

Совсем волшебный сундучок Кота Леопольда / Украинские народныес казки (2010/ MP3)

Наименование:Сказочный сундучок Кота Леопольда / Украинские народныес казки (2010/ MP3)
Издательство:«Книжка вголос»
Год:2010
Формат:MP3
Размер:562.97 Mb
Качество:МР-3
Серия или же Выпуск:Украинские этнические сказки
Язык:Українська

Звук: 128 кБ/с
Продолжительность: 10:05:00

О книге:
Что имеет возможность иметься приятнее, чем вечер, проделанный в фирмы с увлекательной книгой, тем наиболее, в случае если данная книжка - сказка, нуда не 1, а единый сундук со сказками?
Вы предпочитаете бродить в постояльцы? Я приглашаю вас в постояльцы к сказкам. Мир предельно волшебных ситуаций раскроется перед вами. Нам не потребуются автобусы и поезда, самолёты и пароходы, мы отправимся в волшебный мир с поддержкой Её Высочества Принцессы Воображении!
Все сказки подлинно разные – из числа них кушать и несколько грустные, и весёлые, и поучительные, и загадочные и в том числе и чуточку ужастные, хотя все они без исключения добродушные. Вы напрямик в данный момент сможете в данном увериться.
Усаживайтесь поудобнее. Путешествие наступает…
1. Коза-Дереза
2. Рукавичка
3. Пан Коцький
4. Колобок
5. Півник і двоє мишенят
6. Лисичка-суддя
7. Солом’яний бичок
8. Лисичка, тиковка, скрипка та капкан
9. Лисичка-Сестричка та Вовк-Панібрат
10. Лисичка та Журавель
11. Як Заєць ошукав Ведмедя
12. Котигорошко
13. Кирило Кожум’яка
14. Лисичка-Сестричка
15. Івасик-Телесик
16. Їжак та заєць
17. Казка на тему Котика та Півника
18. Іван – мужичий син
19. Царівна-Жаба
20. Козак Мамарига
21. Нянькова сопілка й батіжок
22. Летючий корабель
23. Казка на тему королевича та залізного вовка
24. Яйце-райце
25. Гайгай
26. Чарівне горнятко
27. Ох!
28. Язиката Хвеська
29. На тему бідного парубка й Царівну
30. Іван Голик і його брат
31. По всей видимости й Невидимо
32. Залізний вовк
33. Розумниця
34. Казка на тему Кощія Безсмертного
35. Ілля Муромець та Соловей-Розбійник
36. Яка любов найліпша
37. Трапила коса на камінь…
38. Казка на тему Івана-богатиря
39. Іван-Побиван
40. Шовкова держава
41. Біла ружа

NVIDIA GeForce Experience 2.1 оптимізатор ПК

NVIDIA GeForce Experience 2.1 оптимізатор ПК


NVIDIA GeForce Experience - це новий додаток від NVIDIA, яке оптимізує ваш ПК двома основними методами. По-перше, GeForce Experience автоматично повідомляє вас на тему нові випуски драйверів від NVIDIA і викачує їх для вас.

NVIDIA постійно працює над поліпшенням драйверів. Нові драйвери покращують продуктивність ігор, додають нові можливості та усувають помилки. По-приятеле, GeForce Experience оптимізує графічні налаштування у ваших іграх в залежності від конфігурації вашого апаратного забезпечення.

Назва: NVIDIA GeForce Experience 2.1 оптимізатор ПК
Рік: 2013
система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Російська
Таблетка: присутній


[quote на файл]

The KmP 3.8.0.119 ukr

The KmP 3.8.0.119 ukrУ новенькій версії The Km Player 3.8 випустили довгоочікувані поліпшення: додано новенькі види інтерфейсу і вдосконалено кольорове оформлення, додані нові кодеки, які виключають установку фільтрів, російська версія 3.8.0.119 KmPlayer може показувати HD відео на самих слабких комп'ютерах, виправлені помилки, що з'являються при відтворенні відео web-камери або ТВ-каналів ТВ-Тюнера, удосконалено підтримка трансляції спустя інтернет (у KmPlayer 3.8 користувач може транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів), удосконалено якість иллюстрации і сьогодні воно просто не піддається ніякому порівнянню.

The KmP має гарний зовнішній вигляд, зручний у налаштуванні функціонал з можливістю призначати і змінювати гарячі клавіші. У KmP здійснена якісна підтримка субтитрів різних форматів, відтворення музики напрямик з архіву, вміння програвати недокачані або пошкоджені AVI файли. Новий Km Player орієнтований на догоджати будь-яким смакам і перевагам.

Назва програми: The KmP 3.8.0.119 ukr
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Скачать The KmP 3.8.0.119 ukr

Скачати Dflles.ru The KmP 3.8.0.119 ukr
Скачати Uploadedfiles.ru The KmP 3.8.0.119 ukr
Скачати Catfiles.ru The KmP 3.8.0.119 ukr

DivX Plus 10.2

DivX Plus 10.2склад також добросовестно входить DivX H.264 Decoder для апаратного прискорення з допомогою DXVA (DirectX Video Acceleration) - це нудає можливість дивитися відео високої чіткості, майже не побоюючись надмірної завантаження процесора.

При використанні більш складних і ресурсномістких способів стиснення виходить краще стиснутий файл з кращою якістю, але вимагає менше ресурсів иногда центрального процесора - турботи перекладені на відео чіп і навіть малопотужна система (наприклад, нетбук) зможе без задач його відтворити.

Назва програми: DivX Plus 10.2
Рік: 2013
Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Російська
Таблетка: є


Download DivX Plus 10.2

bezsms.org DivX Plus 10.2
letitbit.net DivX Plus 10.2
dfiles.ru DivX Plus 10.2

Firefox 29 Beta 1

Firefox 29 Beta 1Це дуже значне оновлення. В цю бета-версію подключений новий інтерфейс Australis. І хоча досвідчені користувачі имели возможность давним-давным-давно випробувати свежий релиз в ранніх тестових збірках Firefox, але до більш широкої аудиторії тестерів, на яких розрахована ця бета-версія, це нововведення дійшло лише зараз.

Ще однією важливою зміною є оновлена система авторизації для синхронізації. В іншому, Firefox 29 пропонує ряд внутрішніх поліпшень, підтримку нових технологій та підвищення стабільності.

Назва: Firefox 29 Beta 1
Рік: 2013
Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову: Мульти
Лікування: є


Цитата: Ссылкина файл
letitbit.net Firefox 29 Beta 1
turbobit.net Firefox 29 Beta 1

Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Adobe Premiereu Pro CS6 поєднує в собі неймовірну продуктивність, блестяще гладкий, перероблений інтерфейс і безліч фантастичних нові творчі можливості, у тому числі Стабілізатор Warp для стабілізації кадри, динамічна шкала часу обрізки, розширений редагування multicam, що коректують шари і більше. Готові перебежать до ultimate-набір інструментів для відео професіоналів?
Дізнатися більше на тему гладкий новий інтерфейс - рідини, високої продуктивності процесу обробки - і багато інші функції, що з'явилися в кінцевій крос-платформного програмного забезпечення для редагування відео Adobe.
Ловко перейти на Adobe Premiere Pro
Думати на тему перехід з Final Cut Pro або Avid Adobe Premiere Pro CS6? Дослідити активи і ресурси, які допоможуть зробити цей перехід більш нетяжелым, коли ви готові перебежать.
Працювати швидше з рідиною, продуктивність в режимі иногда реального часу
запити навіть найвимогливіших планів гладко і з 64-бітною Adobe Двигуна Відтворення Меркурія, CPU і GPU-прискорення продуктивності і кращою, ніж коли-небудь інтеграції обладнання в Adobe Premiere Pro CS6.
Enhanced Ртуті Двигуна Відтворення
Працювати значно швидше завдяки широким продуктивність, стабільність роботи і підтримка NVIDIA Maximus dual-GPU конфігурацій і певні MacBook Pro OpenCL на базі GPU AMD вірша. Adobe Ртуті Передавати посилює інтеграцію зі сторонніми пристроями введення/Виводу.
Рідини, високої продуктивності процесу обробки
скористатися найбільш затребуваними редагування поліпшень, включаючи більше 50 нових функцій, які допоможуть редактори перемикання редакторами нелінійного монтажу, більше рухатися удобно, щоб Adobe Premiere Pro.
Динамічна шкала часу обрізки
Витонченістю ваш редагування з точністю, використовуючи нові передові інструменти обрізки. Обрізання кліпів ваш спосіб - безпосередньо на тимчасовій шкалі за допомогою клавіатури або динамічно в Програмі Монітор, використовуючи JKL клавіш.
Стабілізатор Warp ефект
Просто стабілізувати нерівномірний рух камери або заблокувати постріл автоматично з тієї ж потужною технологією, як Adobe After Effects програмного забезпечення корпорації. Новий GPU-прискоренням, Стабілізатор Warp усуває тремтіння і ковзний затвор, артефакти та інші дії, пов'язані з порушеннями.
Розширені редагування multicam
Швидко і просто редагувати multicam відзнятий матеріал з камери на стріляти. Синхронізація спустя timecode, перемикати треки в режимі немного реального часу і налаштувати единицаір для кількох пострілів.
Більш інтуїтивним 3 Шляхи Color Corrector
Краще управляти квітів у планах з більш інтуїтивно 3 Шляхи Color Corrector для почти точного первинної і вторинної кольорокорекції. Миттєво поліпшити якість зображення, відео за допомогою Adobe Photoshop® стиль автоматично виправляти помилки у функції.


Скачать Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX


Скачать Dflies
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Скачать Hotfile
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

Скачать LetItBit
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

TurboBit
Adobe Premiere Pro CS6 v6.0 LS7 Multilanguage MAC OSX

3DP Net 14.04 встановити драйвера

3DP Net 14.04 встановити драйвераХоча, як ми з вами постійно говоримо, сучасні операційні системи автоматом знаходить фактично все обладнання і, вообщем то, встановлює потрібні драйвера, але як завжди є виключення, за законом підлості, традиційно труднощі також з'являються з, як всі знають, мережевими картами. Необхідно відзначити те, що виходить замкнуте коло, щоб, врешті-решт, завантажити відповідний драйвер необхідно підключення до інтернету, а для отримання до інтернету потрібна, як заведено, що працює, як всі знають, мережева карта.

Назва: 3DP Net 14.04 встановити драйвера
Рік: 2014
Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Російська
Лікування: присутній


[quote на файл]
turbobit.net 3DP Net 14.04 встановити драйвера
hitfile.net 3DP Net 14.04 встановити драйвера
bezsms.org 3DP Net 14.04 встановити драйвера

Океан Эльзы - Дискография (1996-2013)

Океан Эльзы - Дискография (1996-2013)

Исполнитель: Океан Эльзы (Океан Ельзи)
Альбом: Дискография
Дата выхода: 1996-2013
Жанр: Rock
Единица-во треков: 230
Формат | Качество: MP3 | 320 kbps
Размер: 1.97 Gb


Альбоми
1998 - Там, де нас нема [57:17]
1. Новий день (02:53)
2. Там, де нас нема (03:33)
3. Голос твiй (03:59)
4. Позич менi сонце (04:11)
5. Тадж-Махал (03:27)
6. Сумна мелодiя (04:22)
7. Поїзд 'чужа любов' (04:04)
8. Йду на дно (03:39)
9. Вiсiм (03:33)
10. Ластiвка з мого мiста (03:07)
11. Ти забула давным-давно (04:43)
12. Long Time Ago (03:52)
13. Колиска вiтру (бонус-трек) (03:10)
14. Годi вже (бонус-трек) (04:34)
15. Там, де нас нема (Danilkin Де ви є remix) (бонус-трек) (04:10)

1998 - Там, де нас нема (Tape Rip) [43:12]
1. Новий день (02:44)
2. Там, де нас нема (03:25)
3. Голос твiй (03:49)
4. Позич менi сонце (04:01)
5. Тадж-Махал (03:18)
6. Сумна мелодiя (04:11)
7. Поiзд Чужа Любов (03:52)
8. Йду на дно (03:27)
9. Вiсiм (03:21)
10. Ластiвка з мого мiста (02:57)
11. Ти забула давным-давно (04:32)
12. Long time ago (03:35)

2000 - Янанебібув [42:58]
1. Янанебібув
2. Той День
3. Мало Мені
4. Сосни
5. Кавачай
6. Відпусти
7. Африка
8. Поясни
9. Фіалки
10. Коли тебе нема
11. Етюд

2001 - Модель [41:16]
1. 911
2. Я До Тебе
3. Друг ч.1
4. Друг ч.2
5. Ти Собі Сама
6. Квітка
7. Возникай
8. Isn't It Сон
9. Коко Шанель
10. Сьогодні
11. Вулиця (Може Все Не Все-таки)

2003 - tvій формат [46:59]
1. Дівчина (із іншого життя)
2. Недостаточно мені
3. Холодно
4. Поясни
5. Етюд
6. Сосни
7. Мене
8. Для тебе
9. Невидима сім'я
10. Ото була весна
11. Віддам
Бонус-трек:
12. Я їду додому

2003 - Суперсиметрія [42:33]
1. Кішка
2. Дівчина (з іншого життя)
3. Вільний
4. Susy
5. Мене
6. Для тебе
7. Леді
8. Майже весна
9. Холодно
10. Віддам
11. Невидима сім я

2005 - GLORIA [42:51]
1. Перша пісня
2. Ти і я
3. Вище неба
4. Сонце сінудає
5. Ніколи
6. Тінь твого тіла
7. Без поединку
8. GLORIA
9. Відчуваю
10. Ікони не плачуть
11. Як останній день
12. Не питай

2007 - Міра [41:01]
1. Міра
2. День у День
3. Желаю Напитись Тобою
4. Пташка
5. Зелені Очі
6. Коли Тобі Важко
7. Як Довго
8. Не Можу Без Тебе
9. Лелеки
10. Ночі і Дні
11. Все буде добре
12. Моя Мала

2010 - Dolce Vita [56:49]
1. Интернет
2. Небо над Дніпром
3. Надя
4. Я все-таки желаю...
5. На лінії вогню
6. Більше для нас
7. Ордени
8. З тобою
9. Ще 1 день
10. Королева
11. 18 хвилин
12. Компас
13. Dolce Vita
14. Ой, чий там кінь стоїть (народна пісня)

2010 - Dolce Vita (Remastered) [56:48]
1. Интернет
2. Небо над днiпром
3. Надя
4. Я все-таки желаю...
5. На лінії вогню
6. Бiльше для нас
7. Ордени
8. З тобою
9. Ще 1 день
10. Королева
11. 18 хвилин
12. Компас
13. Dolce Vita
14. Ой, чий там кінь стоїть (народна пісня)

2013 - Территория [49:20]
1. З нею (05:00)
2. Стіна (03:31)
3. Бодегіта (04:07)
4. Незалежність (03:18)
5. Rendez-vous (04:14)
6. Стріляй (04:52)
7. Обійми (03:46)
8. Караван (03:54)
9. Джульєтта (04:40)
10. На небі (03:45)
11. Пори року (04:59)
12. Коли навколо ні душі... (03:14)

Синґли
1996 - Будинок зі скла (максі-синґл) 128 kbps [20:57]
1. Будинок зі скла
2. Ти не питай
3. Mickey Mouse
4. Новий день
5. Вона підійшла до вікна
6. Кам'яний ліс

2002 - Холодно (синґл) [13:18]
1. Холодно
2. Susy
3. Холодно (ambient version)

2004 - Дякую! (синґл) [02:25]
1. Дякую!

2006 - Веселі, брате, часи настали (синґл) [03:32]
1. Веселi, брате, часи настали

2013 - Обійми (синґл) [03:47]
1. Обійми

Збірки
2003 - Для тебе [01:19:30]
1. Для тебе
2. Майже весна
3. Дівчина (з іншого життя)
4. Холодно
5. Вільний
6. Кішка
7. Susy
8. Віддам
9. Невидима сім'я
10. Мене
11. Леді
12. 911
13. Голос твій
14. Приятель ч.2
15. Відпусти
16. Квітка
17. Йду на дно
18. Коко Шанель
19. Сьогодні
20. Колиска вітру
21. Той день

2006 - 1221 [01:18:51]
1. Long time ago
2. Вона підійшла до вікна
3. Там, де нас нема
4. Поїзд "чужа любов"
5. Йду на дно
6. Янанебібув
7. Той день
8. Відпусти
9. Ото була весна
10. Возникай
11. Друг (ч.1)
12. Приятель (ч.2)
13. Вулиця
14. 911 (тихий океан)
15. Майже весна
16. Холодно
17. Дівчина із іншого життя
18. Без поединку
19. Відчуваю (версія-2)
20. Вище неба
21. Не питай

2007 - Вибране [01:16:03]
1. Все буде добре
2. Вище неба
3. Возникай
4. Холодно
5. Зелені очі
6. Янанебібув
7. Без поединку
8. Відчуваю (версія-2)
9. Лелеки
10. Друг (ч.2)
11. Майже весна
12. Там, де нас нема
13. Поїзд "чужа любов"
14. Той день
15. Відпусти
16. Дівчина із іншого життя
17. Вулиця
18. Не питай
19. 911 (безветренный океан)
20. Вона підійшла до вікна

2010 - Песни высочайшей пробы / The Best of [01:18:31]
1.Я все-таки желаю... (04:42)
2. Все буде добре (03:09)
3. Без поединку (04:19)
4. Майже весна (04:10)
5. Возникай (02:55)
6. Той день (03:55)
7. Більше для нас (03:30)
8. Желаю напитись тобою (03:41)
9. Вище неба (03:58)
10. Для тебе (03:54)
11. 911 (03:27)
12. Коли тебе нема (03:14)
13. Интернет (03:53)
14. Зелені очі (04:08)
15. Відчуваю (04:15)
16. Кішка (03:50)
17. Сосни (04:28)
18. Як довго (03:01)
19. Коко Шанель (03:56)
20. Там, де нас нема (03:28)
21. Не питай (02:38)


Скачать Океан Эльзы - Дискография (1996-2013)

Скрябін - Радіо Любов (2012)

Скрябін - Счастливіо Любов (2012)Группа: Скрябін
Наименование диска: Радіо Любов
Дата выхода: 2012
Стиль: Alternative Rock, Rock
Продолжительность звучания: 00.41.58
Битрейд аудио: Mp3/320 Kbps
Объем файла: 102 Mb

Треклист:

01. Заявляли і выкуривали
02. Не думай на тему на следующий день
03. Місця щасливих людей
04. Сліди
05. Матерей
06. Ніби в раю
07. Радіо Любов
08. Тримай її за руку
09. А під Новий Рік
10. Історії двох

Скачать Скрябін - Радіо Любов (2012)

depositfiles
Скачать
fileplaneta
Скачать
ifolder
Скачать
getzilla
Скачать
exbit
Скачать

The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)

The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)У свіжій версії KmPlayer 3.8 наступні оновлення: удосконалено якість иллюстрации і сьогодні воно просто не піддається ніякому порівнянню, російська версія KmPlayer 3.8 здатна відтворювати HD-відео навіть на дуже слабких персональних пк, з'явилися нові шаблони інтерфейсу і покращено кольорова гама оформлення, виправлені баги, що з'являються при відтворенні ТБ-каналів ТВ-Тюнера або відеофайлів web-камери, з'явилися нові кодеки, що виключають установку будь-яких інших фільтрів в принципі, удосконалена підтримка інтернет-трансляцій (у версії 3.8 користувач може дивитися або ж транслювати мережеві передачі інших користувачів).

KmPlayer володіє сучасним дизайном, зручним в налаштування функціоналом з можливістю змінювати і призначати гарячі клавіші. У KmPlayer існує хороша підтримка субтитрів різних форматів, відтворення музики з архіву, вміння відтворювати недокачані або пошкоджені файли. Новітній KmPlayer орієнтований на задоволення різних смаків і уподобань.

Назва: The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Обєм файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Скачать The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)

Скачати Dflles.ru The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)
Скачати Uploadedfiles.ru The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)
Скачати Catfiles.ru The Km Player 3.8 (x32-x64RUS2014)

The Km Player 3.8 (RUS2014)

The Km Player 3.8 (RUS2014)У свіжій версії The KmP 3.8 довгоочікувані оновлення: з'явилися новітні кодеки, які виключають установку фільтрів в принципі, додані нові шаблони інтерфейсу і покращено кольорова гама оформлення, виправлені баги, що з'являються при відтворенні відео web-камери або ТВ-каналів ТВ-Тюнера, покращена підтримка інтернет-трансляцій (у версії 3.8 користувачі можуть транслювати або ж дивитися мережеві передачі інших користувачів), російська версія 3.8.0.119 KmP здатна відтворювати HD-відео навіть на дуже слабких персональних комп'ютерах, покращено якість зображення воно просто буквально не піддається ніякому порівнянню.

KmPlayer має гарний зовнішній вигляд, зручний у налаштуванні функціонал з можливостями змінювати і призначати гарячі клавіші. У KmPlayer є найкраща підтримка субтитрів різних форматів, вміння відтворювати недокачані або пошкоджені файли, програвання музичних файлів з архіву. Новітній KmPlayer орієнтований на догоджання самим різним смакам і перевагам користувачів.

Назва: The Km Player 3.8 (RUS2014)
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 30,74 МБ
Перрон/ОС: Windows All
Рік випуску: 2014


Ссылки на The Km Player 3.8 (RUS2014)

Цитата: Ссылкина файл
Скачати Dflles.ru The Km Player 3.8 (RUS2014)
Скачати Uploadedfiles.ru The Km Player 3.8 (RUS2014)
Скачати Catfiles.ru The Km Player 3.8 (RUS2014)

Океан Ельзи - Избранное (2013)

Океан Ельзи - Потрясающе избранное (2013)

Категория: Сборник
Исполнитель:VA
Альбом:Океан Ельзи - Предельно избранное
Год выпуска:2013
Жанр:Rock
Число треков:19+18
Время звучания:152 мин
Формат | Битрейт: MP3 | 320 kbps
Размер архива: 389 Мб


CD1:
01. Там, де нас нема
02. 911
03. Без поединку
04. Сосни
05. 18 хвилин
06. Интернет
07. Позич менi сонце
08. Новий день
09. Кавачай
10. Майже весна
11. Коко Шанель
12. Бiльше для нас
13. Той день
14. Стрiляй
15. Ти собi сама
16. З нею
17. Вище неба
18. Кiшка
19. Я все-таки желаю...

CD2:
01. Вiдпусти
02. Мало менi
03. Susy
04. Rendez-vous
05. На лiнii вогню
06. Дiвчина (з iншого життя)
07. Ночi i днi
08. Квiтка
09. Холодно
10. Друг
11. Сьогоднi
12. Пташка
13. Голос твiй
14. На небi
15. Не питай
16. Небо над Днiпром
17. Dolce Vita
18. Компас


Скачать/Download: Океан Ельзи - Достаточно избранное (2013)


Уже нашли