KompPoster 3.0.2 публікації на UCOZ і DLE сайти

KompPoster 3.0.2 публікації на UCOZ і DLE сайти


З'явилася перша версія софта "KompPoster", КомпПостре зможе з легкістю публікувати ваші публікації на UCOZ і DLE сайтах.

Простилання не залишить спокійним жодного вебмастера. Додавати свої тексти стало ще несложеніше, ще швидше, а головне-із задоволенням.

Саме головна перевага нашої програми. Використовуючи шаблони і користувальницькі змінні ви зможете налаштувати будь-який вебсайт за його правилами, тим самим здобути повагу і визнання адміністратора Вам і Вашим новинам. Ми постійно вдосконалюємо і додаємо нові опції налаштувань веб-сайту, нам важливий кожен вебсайт.

Ім'я: KompPoster 3.0.2 публікації на UCOZ і DLE сайти
Рік випуску: 2014
система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову: Мульти
Лікування: є


Цитата: Ссылки

Доробка DC-DC перетворювача DVDRip MP4 Ігор Морозов

Доробка DC-DC перетворювача DVDRip MP4 Ігор Холодов


Привіт друзі, в цьому фільмі я продемонстрирую вам, як я допрацював придбаний у лавкаі DC-DC перетворювач, і вирішив зробити і поділитися дорогі друзі з вами його не великим тестуванням.


Файл:
Якість: DVDRip
Формат: MP4
Відео: XviD, 925 Кбіт/с, 936x695
Аудіо: AC3, 2 ch, 85 Кбіт/с
Розмір: 687 Мб


доопрацювання Якщо не вистачить і наш DC-DC перетворювач буде досить в значительной степени грітися то потрібно буде підключати зовнішній кулер, для нашого перетворювача. Кого зацікавило, милості прошу до перегляду.


Інформація на тему фільм:
Назва: Доопрацювання DC-DC перетворювача DVDRip MP4 Ігор Холодов
Автор: Ігор Холодов
Рік: 2013
Жанр: навчальне відео
Країна: Росія
Тривалість: 00:25:13
Мова: Російська


Цитата: Ссылки для скачивания

ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку

ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотекуЛовиMusic 1.8 - це зручна і елементарна у використанні програмка для скачування музики з Інтернету, ЛовиMusic володіє простим інтерфейсом, тому задач у використанні не у кого не буде.

Для такого, щоб скачати музичні файли, необхідно запустити прогу. Тиснете кнопку "Зберегти". Настроїтися музика буде збережена на комп'ютері автоматично. У следствииВам навіть не потрібно нічого робити. Просто слухайте улюблену музику в браузері, вона сама завантажується на ваш пк.

Назва: ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Рік випуску: 2014


Download ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку

VKMusic для скачування музики і відео з контакту

VKMusic для скачування музики і відео з контакту


Вк Мьюзік - програма для пошуку і завантаження музики і відео з этих вебсайтів як Vimeo, Rutube, Яндекс відео, Youtube, Mailru, Redtube, Вконтакте і багатьох інших відео і аудіо сервісів.

Програма Вк Мьюзік знайде і завантажить з контакту музику окремими треками або повними альбомами, в опціях VKMusic ви зможете вибирати об'єм і бітрейт треку, побачити інформацію на тему авторів і їх треках, пошукати схожі треки.

Також Вк Мьюзік вміє завантажувати відео не тільки з этих вебсайтів як Mail.Ru, RuTube, RedTube, Яндекс.відео, YouTube, Вконтакте, Vimeo в hd дозволі. У програму вбудований каталог мультфільмів. VKMusic має ручний і автоматичний режим завантаження.

Назва програми: VKMusic для скачування музики і відео з контакту
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 2.91 MB
Перрон/ОС: All Windows
Рік випуску: 2014


Download VKMusic для скачування музики і відео з контакту

AddNews + База сайтів зібрана в ручну

AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну


ADDNEWS - це унікальний багатопотоковий програмний продукт, який служить для додавання новин на сайти під управлінням известного движка DLE.

Програма вже давным-давно заслуженное получила довіру і авторитет як в особі постерів все-таки і у всьому інтернеті. ADDNEWS відрізняється своєю функціональністю, зручністю, якістю, швидкістю. ADDNEWS розробляється двома професійними фахівцями, які більше 2.5 років займаються розробками нововведень у сфері постінга і сіючи технологій.

ADDNEWS настільки зручна і чуйна, що будь-який користувач з легкістю розбереться і освоїться в програмі за идеально короткий термін. Програма постійно допрацьовується і дарує своїм користувачам все нові і нові розробки, що дозволяє підвищити ефективність і їхній заробіток у сфері постінга. У новій версії ADDNEWS ми знову хочемо вас порадувати новими функціями, які з нетерпінням чекали всі постери

Назва програми: AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну
Рік: 2013
ОС: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: є


Ссылки на AddNews + База вебсайтів зібрана в ручну

Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файли

Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файлиЛовиMusic 1.8 - це зручна і несложна у використанні програма для скачування музики з Інтернету, ЛовиMusic має простий інтерфейс, тому складнощів у використанні ні в кого не з'срочно явиться.

Для такого, щоб скачати музичні файли, потрібно включити програму. Натискаєте кнопку "Зберегти". Програються треки будуть збережені на комп'ютері автоматично. У следствииВам навіть не потрібно нічого робити. Слухайте улюблену музику в браузері, вона сама завантажиться на ваш комп'ютер.

програма: Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файли
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Обєм файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: All Windows
Рік випуску: 2014


Ссылки на Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файли

Цитата: Ссылки

LoviВконтакте 2.8 завантажує відео запросто

LoviВконтакте 2.8 завантажує відео запростоПісля установки ЛовиVkontakte йдемо в соц мережі вконтакте, в цілому близько кожної пісні з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання для скачування, натисніть на зображенні праву кнопку миші і вибираємо "зберегти як". Для скачування відео необхідно знайти будь-яке відео вконтакте, при перегляді з'моментально явиться посилання "скачати відео" при натисканні на неї вибираємо якість відео, натискаємо і відео ролик скочується.

ЛовиVkontakte 2.80 може не тільки завантажувати відео і музику, програма інформує нас на тему прихід нових повідомлень навіть коли браузер закритий. ЛовиVkontakte прекрасна прога доступу до мільйонної базі контакту.

Назва програми: LoviВконтакте 2.8 завантажує відео запросто
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Рік випуску: 2014


Скачать LoviВконтакте 2.8 завантажує відео запросто

Цитата: Ссылки

LoviVkontakte 2,80 завантажує відео в один клік

LoviVkontakte 2,80 завантажує відео в 1 клікПісля установки Lovi Вконтакте на комп'ютер заходимо в соц мережі вконтакте, в підсумку поруч з кожною піснею з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання для скачування, натисніть на зображення на праву кнопку миші і знаходимо "зберегти як". Для скачування відео файлу необхідно знайти будь-яке відео вконтакте, при перегляді відео з'явилася посилання "скачати відео" при кліці на неї з'ловко являться кнопки з вибором якості завантаження відео файлу. Виберемо будь-який потрібний вам варіант якості відео, натискаємо і відео завантажується.

ЛовиVkontakte 2,8 вміє не тільки завантажувати відео і музику,він інформує вас на тему прихід нових повідомлень навіть тоді коли браузер закритий. LoviВконтакте прекрасна програма для доступу до багатомільйонною базі контакту.

Назва: LoviVkontakte 2,80 завантажує відео в 1 клік
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Download LoviVkontakte 2,80 завантажує відео в 1 клік

Цитата: Ссылки для скачивания

LoviVkontakte 2,80 завантажить музику в один клік

LoviVkontakte 2,80 завантажить музику в 1 клік


LoviVkontakte 2.80 скачує музику в 1 клік спустя будь-який браузер. Програма не вимагає установки, працювати з LoviVkontakte дуже просто.

Встановивши ЛовиVkontakte переходимо вконтакт, в цілому близько кожної пісні з'явилася иллюстрация "дискети" це посилання для скачування, натискаємо праву кнопку миші на зображення і вибираємо место "зберегти як", після чого пісня скачується. Для скачування відео файлу треба вибрати будь-яке відео вконтакте, при перегляді відео ролика з'явилася посилання "скачати відео" при кліці на неї вибираємо якість відео, кликнемо і відео завантажується.

LoviVkontakte 2.8 вміє не тільки завантажувати музику і відео,він інформує нас на тему отримання повідомлень навіть тоді коли браузер не відкрито. Лови Vkontakte хороша програма для доступу до багатомільйонною базі контакту.

програма: LoviVkontakte 2,80 завантажить музику в 1 клік
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows All
Рік випуску: 2014


Ссылки на LoviVkontakte 2,80 завантажить музику в 1 клік

Цитата: Ссылки для скачивания

LoviВконтакте 2,80 завантажує відео запросто

LoviВконтакте 2,80 завантажує відео запросто


Lovi Vkontakte 2.80 скачає музику і відео запросто в будь-якому известному браузері. Програма не вимагає установки, користуватися Лови Vkontakte дуже зручно.

Встановивши ЛовиVkontakte переходимо в соц мережі вконтакте, для скачування відео необхідно знайти будь-яке доступне для вас вконтакте відео, при перегляді відео з'самостоятельно явиться посилання "скачати відео" при кліці на неї з'считаться кнопки з вибором якості завантаженого відео. Виберемо довільний потрібний вам варіант якості, клікаємо і відео ролик скочується. Загалом поряд з піснями з'явилася иллюстрация "дискети" це посилання для скачування, натисніть на зображенні праву кнопку миші і знаходимо место "зберегти як".

ЛовиVkontakte 2,80 може не тільки викачувати відео і музику, програма повідомляє нам на тему прихід повідомлень навіть коли браузер закритий. LoviVkontakte відмінна програма для доступу до багатомільйонною базі контакту.

Назва: LoviВконтакте 2,80 завантажує відео запросто
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 7 / 8/XP/2000/Vista
Рік випуску: 2014


Download LoviВконтакте 2,80 завантажує відео запросто

Цитата: Ссылкина файл

HyperSnap 7.27.02

HyperSnap 7.27.02


HyperSnap - програма для зняття скріншотів.

Може знімати зображення як цілих вікон операційної системи Windows, все-таки і окремих елементів вікна (рацион, кнопки, панелі і т.д.), захоплює зображення з ігор, які працюють по технології DirectX, Direct3D і 3Dfx.

Крім зняття скріншотів можна одержувати зображення зі сканерів, цифрових фотокамер, підключених до комп'ютеру за протоколом TWAIN. У програмі є вбудовані функції для обробки графічних файлів. Є також функція, коли скріншот робиться за допомогою голосової команди, отриманої спустя підключений до комп'ютера мікрофон.

Назва: HyperSnap 7.27.02
Рік: 2014
Операційка: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: є


Ссылки на HyperSnap 7.27.02

turbobit.net HyperSnap 7.27.02
letitbit.net HyperSnap 7.27.02
vip-file.com HyperSnap 7.27.02

NVIDIA GeForce Experience 2.1 оптимізатор ПК

NVIDIA GeForce Experience 2.1 оптимізатор ПК


NVIDIA GeForce Experience - це новий додаток від NVIDIA, яке оптимізує ваш ПК двома основними методами. По-перше, GeForce Experience автоматично повідомляє вас на тему нові випуски драйверів від NVIDIA і викачує їх для вас.

NVIDIA постійно працює над поліпшенням драйверів. Нові драйвери покращують продуктивність ігор, додають нові можливості та усувають помилки. По-приятеле, GeForce Experience оптимізує графічні налаштування у ваших іграх в залежності від конфігурації вашого апаратного забезпечення.

Назва: NVIDIA GeForce Experience 2.1 оптимізатор ПК
Рік: 2013
система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Російська
Таблетка: присутній


[quote на файл]