Acapela Alyona Російська

Acapela Alyona Російська


Text-to-speech engine або движки синтезу мови - це програми виконані у вигляді почти системного драйвера, призначені для перетворення слову в мову. Движки синтезу мови не мають зовнішнього інтерфейсу, тому для такого, щоб Ваш комп'ютер заговорив, недостатньо встановити тільки движок.

Для використання двигуна необхідна програма синтезу мови (TextAloud, Cool Reader, Balabolka і т.д), яка виконує роль інтерфейсу, дозволяє працювати з двигуном, змінювати його налаштування, звучання мови, використовує додаткові можливості.

Компанія Acapela розробники известного російськомовного голосового модуля Микола, випустили новий російський жіночий голосовий движок, який отримав назву Олена, працює на SAPI-5 з частотою 22 КГц , по якості синтезованої мови Олена набагато випереджає Миколая, тембр голосу і інтонація на думку користувачів приємніше ніж у движка Светлана від ScanSoft RealSpeak.

Назва програми: Acapela Alyona Російська
Рік видання: 2013
Операційка: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову: Мульти
Таблетка: не потрібно


Скачать Acapela Alyona Російська

Підготовка до ЗНО укр література( Майсер клас) (2011/exe)

Підготовка до ЗНО укр література( Майсер клас) (2011/exe)

Наименование:Підготовка до ЗНО укр література( Майсер клас) (2011/exe)
Год:2011
Формат:exe
Размер:624.79 Mb
Качество:замечательное
Серия или же Выпуск:ЗНО-2012
Язык:русский

О книге:
Цей продукт створений для такого, щоб зробити підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури легшою, зручнішою та ефективнішою.
Містить в собі аудіокниги10-11 клас відомих українських письменників а також і тексти для вивчення на пам'я

Історія поняття досвіду

Історія поняття досвіду


Наименование: Історія поняття досвіду
Автор: Мінаков М.А.
Издательство: Парапан
Год издания: 2007
Страниц: 380
ISBN: 978-966-8210-47-1
Язык: Совсем украинский
Формат: PDF
Качество: неплохое
Объем: 184 Мб

Цю монографію присвячено історії вивчення досвіду і тих засобів, якими філософія намагалася його описати в ХІХ - ХХ ст. Аналізу піддано еволюцію поняття досвіду в межах західних філософських традицій, зокрема у критичній філософії Канта, філософії абсолюту Гегеля, неокантіанстві, прагматизмі, аналітичній філософії мови, феноменології та герменевтиці.
Аналіз філософського поняття досвіду відбувається із залученням широкого кола матеріалів з історії філософії і науки. Розрахована на фахівців з історії філософії, історії науки, соціологів, викладачів і учащийся ВУзаів институтів.

Данная монография приурочена к ситуации изучения навыка и тех средств, которыми философия хотела его описать в ХIХ - ХХ вв. Анализу подвергалось эволюция понятия навыка в пределах идеально западных философских обыкновений, в частности в критической философии Канта, философии абсолюта Гегеля, неокантианстве, прагматизме, аналитической философии языка, феноменологии и герменевтике.
Разбор философского понятия навыка осуществляется с привлечением широкого круга материалов по ситуации философии и науки. Рассчитана на экспертов по ситуации философии, ситуации науки, социологов, преподавателей и учащихся институтов.

FlashFXP 4.2.6

[img]http://img.bdr130.net/13/09/%D8%A7%D9%84%D8%B5%D9%88%D8%B1_FlashFXP_4-2-5_Build_0.png[/img]


FlashFXP, зручна загружаць файлы, размешчаныя ў розных тэчках, ці ж на розных FTP-серверах. Файлы, што нам неабходна спампаваць, можна адправіць у чаргу.

Праграма запамінае іх размяшчэнне і пры старце загрузкі выконвае злучэнне з серверам, перайшоўшы ў падыходную тэчку і пачынаць запампоўку.

Має досить простий, а також зрозумілий користувальницький інтерфейс з повною підтримкою російської мови.

Назва праграмы: FlashFXP 4.2.6
Год выдання: 2014/2013
АС: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтэрфейсу: Мульты
Лячэнне: не патрабуецца


Ссылки на FlashFXP 4.2.6

Pinnacle Studio HD Ultimate Rus v 15

Pinnacle Studio HD Ultimate Rus v 15


Щоб Працювати з Відео Як Всі Професіонали!

Pinnacle Studio HD Ultimate Collection - востребована програма для редагування відео з підтримкою HD відео, включаючи Blu-ray і AVCHD. Програми має простий і зручний інтерфейс, за допомогою якого ви зможете створювати високоякісні відеоролики із застосуванням різних ефектів, переходів і анімації, а також приголомшливим Dolby Digital 5.1 звучанням.

Результат свого творіння ви зможете викладати на YouTube або записувати його на DVD і портативні пристрої. Програма включає професійні інструменти для створення титрів, единицаірної корекції, освітлення і спецефектів. Інтерфейс програми багатомовний і має підтримку російської мови.

Ім'я: Pinnacle Studio HD Ultimate Rus v 15
Рік видання: 2014
Перрон: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову: Мульти
Таблетка: не потрібно


Скачать Pinnacle Studio HD Ultimate Rus v 15

Ashampoo Slideshow Studio HD 2.0.5 Portable by moRaLIst

Ashampoo Slideshow Studio HD 2.0.5 Portable by moRaLIst

Ashampoo Slideshow Studio - программа, коия упрощает работу с цифровой фоткой. Вы сможете моментально создавать очень интересные слайд-шоу при поддержки одного щелчка мыши, хорошенько добавлять музыку и анимационные переходы. Кушать вероятность демонстративно записывать слайд-шоу на DVD носитель, дабы хорошенько просмотреть на бытовом DVD плеере. Имеет возможность иметься делать слайд-шоу в формате HD, а после этого нагрузить его на YouTube или же сделать в MPEG2, MPEG4 и WMV форматах.

С Slideshow Studio HD вы можете незамедлительно моментально поделиться средствами фотографиями с кем-или, в всяком пространстве. Не полагая такого, сделанное Для васи слайд-шоу приятно изумит посетителя. Просто выбираете совсем самый великолепно пригодный для Вас штамп, после этого нажмите кнопку Ловко создать слайд-шоу, Для вас довольно предложено избрать изредка выходной формат и качество разрешения. Все-таки же возможно прибавить слово и графические изображения на фото, коие включают геометрические фигуры, субтитры ваших слайдов или же махонький логотип в углу, и почти все другое. Не полагая такого, возможно избрать 1 из множества графических переходов для ваших фоток или же для определения переходов между любой фотографиями в почти случайном порядке. Вы и еше можете добросовестно добавить фоновую музыку и настроить ее продолжительность в соответствии со слайд-шоу.

Особенности Portable by moRaLIst:
Удалены все языки, помимо русского, рідної української мови, english

Год: 2012
ОС: Windows All
Язык интерфейса: потрясающе русский
Медицинский препарат: интегрировано
Объем файла: 22.3 Mb

Скачать: Ashampoo Slideshow Studio HD 2.0.5 Portable by moRaLIst

Уже нашли