LoviVkontakte 2.8 завантажує музику в один клік

LoviVkontakte 2.8 завантажує музику в 1 клікПісля такого, як Лови Vkontakte встановлена на пк переходимо в соц мережі вконтакте, тепер біля всіх пісень з'явилася иллюстрация "дискети" це посилання на звуковий файл, натискаємо на зображення праву кнопку миші і вибираємо "зберегти як". Для скачування відео файлу потрібно буде вибрати будь-який доступний для вас вконтакте відео, при перегляді відео з'беспокойно явиться посилання "скачати відео" при натисканні на посилання з'беспокойно являться кнопки з вибором якості завантаження відео файлу. Виберемо будь-який з варіантів якості, клікаємо і відео завантажується.

Lovi Vkontakte 2.80 вміє не тільки скачувати музику і відео,він інформує нас на тему отримання нових повідомлень навіть коли браузер не відкрито. Lovi Вконтакте прекрасна прога доступу до величезної бази контакту.

Назва: LoviVkontakte 2.8 завантажує музику в 1 клік
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows All
Рік випуску: 2014


Скачать LoviVkontakte 2.8 завантажує музику в 1 клік

Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео

Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відеоПісля установки Lovi Вконтакте йдемо в соц мережі вконтакте, в загальному поруч з кожною піснею з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання на звуковий файл, натискаємо на зображення праву кнопку миші і вибираємо "зберегти як", після чого відбувається завантаження пісні. Для скачування відео потрібно знайти будь-яке доступне для вас вконтакте відео, при перегляді відео з'явилася посилання "скачати відео" при кліці на неї вибираємо якість відео, натискаємо на нього і відео завантажується.

Lovi Вконтакте 2,80 може не тільки завантажувати музику і відео,вона повідомляє нам на тему отримання нових повідомлень навіть коли браузер закритий. ЛовиВконтакте відмінна програма для доступу до величезної бази контакту.

програма: Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 7 8 XP, 2000, Vista
Рік випуску: 2014


Скачать Lovi Вконтакте 2,8 завантажувати музику і відео

LoviVkontakte 2,8 завантажить музику запросто

LoviVkontakte 2,8 завантажить музику запростоПісля установки Лови Vkontakte на комп'ютер заходимо вконтакт, щоб завантажити відео файл потрібно буде вибрати будь-який доступний для вас вконтакте відео, при перегляді з'инстинктивно явиться посилання "скачати відео" при кліці на неї вибираємо якість відео, кликнемо на нього і відео завантажується. В цілому біля кожної пісні з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання для скачування, натискаємо праву кнопку миші на зображення і знаходимо "зберегти як".

Лови Вконтакте 2,80 може не тільки завантажувати відео і музику,вона повідомляє вам на тему отримання повідомлень навіть коли браузер закритий. Lovi Vkontakte хороша програма для доступу до багатомільйонною базі контакту.

програма: LoviVkontakte 2,8 завантажить музику запросто
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 7 8 XP, 2000, Vista
Рік випуску: 2014


Скачать LoviVkontakte 2,8 завантажить музику запросто

Лови Vkontakte 2,8 скачає музику і відео

Лови Vkontakte 2,8 скачає музику і відео


LoviVkontakte 2.80 скачає музику і відео в 1 клік в будь-який з браузерів. Прога не потребує налаштуваннях, користуватися LoviVkontakte дуже зручно.

Після установки LoviВконтакте на комп'ютері переходимо в соціальну мережу вконтакте, в цілому поруч з кожною піснею з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання для скачування, натисніть на зображенні праву кнопку миші і знаходимо место "зберегти як". Щоб завантажити відео файл потрібно буде знайти будь відеоролик вконтакте, при його перегляді з'явилася посилання "скачати відео" при натисканні на неї з'хорошенько являться кнопки з вибором якості завантаженого відео. Виберемо будь-який з варіантів якості, кликнемо і відео ролик скочується.

Lovi Вконтакте 2,8 може не тільки завантажувати музику і відео,він повідомляє вам на тему прихід повідомлень навіть тоді коли браузер закритий. LoviVkontakte хороша прога для доступу до огроменной базі контакту.

програма: Лови Vkontakte 2,8 скачає музику і відео
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 7 / 8/XP/2000/Vista
Рік випуску: 2014


Ссылки на Лови Vkontakte 2,8 скачає музику і відео

Lovi Vkontakte 2,8 завантажує відео і музику запросто

Lovi Vkontakte 2,8 завантажує відео і музику запростоПісля установки ЛовиВконтакте заходимо в соціальну мережу вконтакте, для скачування відео файлу потрібно вибрати будь відеоролик вконтакте, при його перегляді з'азартно явиться посилання "скачати відео" при кліці на неї з'считаться кнопки з вибором якості завантаження відео. Вибираємо будь-який потрібний нам варіант якості, клікаємо і відео завантажується. Загалом біля кожної пісні з'явилося зображення "дискети" це і є посилання на звуковий файл, натискаємо на зображенні праву кнопку миші і знаходимо "зберегти як".

Lovi Vkontakte 2.80 може не тільки завантажувати музику і відео,він інформує вас на тему отримання нових повідомлень навіть коли браузер не відкрито. LoviВконтакте чудова прога доступу до багатомільйонною базі контакту.

Назва: Lovi Vkontakte 2,8 завантажує відео і музику запросто
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Download Lovi Vkontakte 2,8 завантажує відео і музику запросто

LoviVkontakte 2,80 завантажить музику в один клік

LoviVkontakte 2,80 завантажить музику в 1 клік


LoviVkontakte 2.80 скачує музику в 1 клік спустя будь-який браузер. Програма не вимагає установки, працювати з LoviVkontakte дуже просто.

Встановивши ЛовиVkontakte переходимо вконтакт, в цілому близько кожної пісні з'явилася иллюстрация "дискети" це посилання для скачування, натискаємо праву кнопку миші на зображення і вибираємо место "зберегти як", після чого пісня скачується. Для скачування відео файлу треба вибрати будь-яке відео вконтакте, при перегляді відео ролика з'явилася посилання "скачати відео" при кліці на неї вибираємо якість відео, кликнемо і відео завантажується.

LoviVkontakte 2.8 вміє не тільки завантажувати музику і відео,він інформує нас на тему отримання повідомлень навіть тоді коли браузер не відкрито. Лови Vkontakte хороша програма для доступу до багатомільйонною базі контакту.

програма: LoviVkontakte 2,80 завантажить музику в 1 клік
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows All
Рік випуску: 2014


Ссылки на LoviVkontakte 2,80 завантажить музику в 1 клік

Цитата: Ссылки для скачивания

Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте ВСЮ музику з Інтернету

Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте ВСЮ музику з Інтернету


ЛовиMusic 1.8 - програма яка автоматично завантажить, прослуховувану Вами музичні файли з різних вебсайтів, і навіть з этих як Зайцев.Нет, Однокласники, Вконтакте, MP3Crazy, Яндекс.музика, Yota-Музика, МР3Поиск і.т.д

ЛовиMusic 1.8 - це несложна і зручна у використанні програма для завантаження музики з Інтернету, ЛовиMusic володіє простим інтерфейсом, тому складнощів у зверненні ні в кого не виникне.

Для такого, щоб завантажити музику, потрібно запустити програму. Тиснете кнопку "Зберегти". Прослухані треки будуть збережені на Вашому комп'ютері в автоматичному режимі. Этим чином Вам навіть не потрібно нічого робити. Просто прослухайте будь-яку музику в браузері, вона сама збережеться на комп'ютері.

Назва: Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте ВСЮ музику з Інтернету
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Обєм файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Рік випуску: 2014


Скачать Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте ВСЮ музику з Інтернету

Цитата: Ссылки

LoviVkontakte 2,8 скачає відео і музику запросто

LoviVkontakte 2,8 скачає відео і музику запростоПісля такого як LoviVkontakte встановлена на комп'ютері заходимо вконтакт, щоб завантажити відео потрібно знайти будь-яке відео вконтакте, при перегляді з'явилася посилання "скачати відео" при кліку на посилання з'считаться кнопки з вибором якості завантаження відео. Виберемо будь-який з варіантів якості, натискаємо на нього і відео ролик скачується. У итогі поряд з піснями з'явилося зображення "дискети" це і є посилання на звуковий файл, натискаємо на зображення праву кнопку миші і вибираємо "зберегти як".

Lovi Вконтакте 2,8 вміє не тільки завантажувати відео і музику, програма повідомляє вам на тему отримання повідомлень навіть коли браузер закритий. Лови Vkontakte прекрасна прога для доступу до огроменной базі контакту.

Назва: LoviVkontakte 2,8 скачає відео і музику запросто
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Обєм файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 7 / 8/XP/2000/Vista
Рік випуску: 2014


Скачать LoviVkontakte 2,8 скачає відео і музику запросто

Цитата: Ссылки

Колобок (1956-1990 / DVDRip)

Колобок (1956-1990 / DVDRip)

Сборник очаровательных, неплохих мультфильмов.
Смысл:
1. Колобок (1956 г.)
2. Сказка на тему колобок (1969 г.)
3. Крылатый, лохматый нуда масленый (1990 г.)
4. Хвосты (1966 г.)
5. Палочка выручалка (1956 г.)
6. Пирожок (1956 г.)
7. 3 дровосека (1959 г.)

Наименование: Колобок
Год: 1956-1990
Жанр: Мультфильм
Выпущено: Киностудия "Союзмультфильм", СССР
Режиссер: Любовь3 Давыдов, Светлана Червинская, Валентина Брумберг, Зинаида Брумберг

Файл:
Формат: AVI
Качество: DVDRip
Видео: XviD, ~ 2212 Кбит/с, 720x544
Аудио: AC3, 2 ch, 192 Кбит/с
Колобок (1956-1990 / DVDRip)
Колобок (1956-1990 / DVDRip)
Колобок (1956-1990 / DVDRip)
Колобок (1956-1990 / DVDRip)

Объем: 1.43 ГБ
Продолжительность: 01:23:40
Язык: Русский
Пароль на архив: нет
Добавлена информация для восстановления: 5%

Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)

Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)

Для ребят и их опекунов представлен сборник советских мультфильмов "Колобок" производства Союзмультфильм.

Наименование: Колобок - Сборник мультфильмов
Год выхода: 1955-1982
Жанр: Мультфильм, Приключения, Домашний
Режиссер: Любовь3 Давыдов, Леонид Амальрик, Дмитрий Анпилов, Петр Носов, Юрий Прытков
Выпущено: СССР, Союзмультфильм
Продолжительность: 01:23:51
Перевод: Чудак


1. Колобок
2. Кораблик
3. 2 сказки
4. Петушок - достаточно золотой гребешок
5. Пирожок
6. Песенка мышонка
7. Пятачок
8. Правильное средство


Файл
Качество: DVDRip
Видео: 720x544, 25 fps, XviD, 2204 kbps avg, 0.23 bit/pixel
Аудио: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, 448 kbps
Объем файла: 1.54 Gb

Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)

Скачать Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)

Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)

Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)

Наименование: Колобок - Сборник мультфильмов
Год выхода: 1955-1982
Жанр: Мультфильм, Приключения, Довольно семейный
Режиссер: Роман Давыдов, Леонид Амальрик, Дмитрий Анпилов, Петр Носов, Юрий Прытков

Для ребят и их опекунов представлен сборник советских мультфильмов "Колобок" производства Союзмультфильм.

Выпущено: СССР, Союзмультфильм
Продолжительность: 01:23:51
Перевод: Чудак


1. Колобок
2. Кораблик
3. 2 сказки
4. Петушок - иногда золотой гребешок
5. Пирожок
6. Песенка мышонка
7. Пятачок
8. Порядком верное средство


Файл
Качество: DVDRip
Видео: 720x544, 25 fps, XviD, 2204 kbps avg, 0.23 bit/pixel
Аудио: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, 448 kbps
Объем файла: 1.54 Gb

Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)


Скачать Колобок - Сборник мультфильмов (1955-1982/DVDRip)

Колобок + RU + Size / Roly-Poly

Колобок + RU + Size / Roly-Poly

Колобок + RU + Size / Roly-Poly


Совсем самый-иногда самый приятный, почти желтый и обжорливый Колобок опять с нами! Начни свое путешествие и отправляйся с Колобком по наиболее довольно опасным и трудным лабиринтам, где его каждый день кто-то дожидается...
Жанр/Genre: Аркада / Arcade
Категория/Category: Java игры
Размер экрана/Screen size: 128x128 128x149 128x160 176x204 176x208 176x220 208x208 220x176 240x297 240x300 240x320 240x400 320x240 320x480 352x416 360x640
Разработчик/Developer: Net-Lizard
Перрон/Platform: Java
Формат файла/]File format: .jar
Картина прибора/Appearance of the device: для телефонных аппаратов
Язык интерфейса/Interface language: русский
Размер/Size: 9,12 Mb
Поддержка Bluetooth: есть
Статус игры/The status of the game: даровая
Подготовил/Prepared by: FileFast

Скачать игру /Download the game:

Уже нашли