Loaris Trojan Remover 1.3.2 очистити комп'ютер від різного роду загроз

Loaris Trojan Remover 1.3.2 очистити комп'ютер від різного семейству загрозЗ допомогою Loaris Trojan Remover ви зможете повністю очистити свій комп'ютер від всієї цієї агресивної загрози! Ваш комп'ютер буде чистий і буде працювати значно швидше - Ваша Конфіденційність буде Захищена! Додаток Loaris Trojan Remover проектувалося як засіб видалення шкідливих програм: трояни, черв'яки, рекламні і шпигунські програми - коли стандартне програмне антивірусне забезпечення або не в змозі виявити їх, або не в змозі фактично видалити їх. Стандартна антивірусна програма хороша у виявленні шкідливих програм, але не завжди справляється з їх видаленням.

Назва: Loaris Trojan Remover 1.3.2 очистити комп'ютер від різного семейству загроз
Рік видання: 2013
Система: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Мульти
Лікування: не потрібно


Цитата: Ссылки на файл

Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файли

Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файлиЛовиMusic 1.8 - це зручна і елементарна у користуванні програма для скачування музики з Інтернету, ЛовиMusic володіє елементарним інтерфейсом, тому задач у використанні ні в кого не виникне.

Для такого, щоб скачати музичні файли, необхідно запустити програму. Тиснете кнопку "Зберегти". Програються треки будуть збережені на Вашому комп'ютері в автоматичному режимі. У следствииВам навіть не потрібно нічого робити. Слухайте улюблену музику, вона сама завантажується на комп'ютер.

програма: Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файли
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: All Windows
Рік випуску: 2014


Download Програма ЛовиMusic 1,8 - качайте всі музичні файли

Цитата: Ссылкина файл

PrivaZer 2.19 очистити комп'ютер від слідів конфіденційної інформації

PrivaZer 2.19 очистити комп'ютер від слідів конфіденційної інформації


PrivaZer - корисна утиліта, яка допоможе вам очистити комп'ютер від слідів конфіденційної інформації. Вона підготує детальний звіт зі перечнем всіх виявлених слідів, виявлених у реєстрі, історії відвідин вебсайтів, cookies і т.п.

Розробники з компанії Goversoft розробили PrivaZer для чищення комп'ютерів на базі Windows від накопичених сміттєвих файлів. Програма має модуль глибокого сканування, який виконує аналіз всіх накопичувачів, підключених до комп'ютера. У цей перечень входять, як внутрішні накопичувачі, все-таки і зовнішні жорсткі диски, флешки, карти пам'яті, плеєри iPod, MP3-плеєри і мережеві накопичувачі. Підтримка такої кількості пристроїв відрізняє цю програму від більшості продуктів на ринку.

Час сканування системи буде залежати кількості файлів, журналів та інших елементів, але в цілому воно настойчиво проходить досить швидко. Після даної процедури PrivaZer надасть Вам статистику по сканованих файлів і папок. Потім можна запустити очищення системи, для чого передбачена кнопка Clean. Сам процес очищення також залежить від кількості файлів для очищення і налаштувань. По часу він може займати до 2-х годин і більше. Такий інструмент, як File Shredder дозволяє Вам видалити файл з жорсткого диска без можливості відновлення. Дану функцію можна викликати з контекстного рацион клікнувши на файлі правою кнопкою. Після цього потрібно лише підтвердити свій намір видалити файл в діалоговому вікні.

Назва програми: PrivaZer 2.19 очистити комп'ютер від слідів конфіденційної інформації
Рік випуску: 2013
Операційна: Windows XP / Vista / 7 / 8
Мову інтерфейсу: Російська
Таблетка: не потрібно


Ссылки на PrivaZer 2.19 очистити комп'ютер від слідів конфіденційної інформації

Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файли

Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файлиЛовиMusic 1.8 - це зручна і несложна у використанні програма для скачування музики з Інтернету, ЛовиMusic має простий інтерфейс, тому складнощів у використанні ні в кого не з'срочно явиться.

Для такого, щоб скачати музичні файли, потрібно включити програму. Натискаєте кнопку "Зберегти". Програються треки будуть збережені на комп'ютері автоматично. У следствииВам навіть не потрібно нічого робити. Слухайте улюблену музику в браузері, вона сама завантажиться на ваш комп'ютер.

програма: Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файли
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Обєм файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: All Windows
Рік випуску: 2014


Ссылки на Програма ЛовиMusic 1,8,0,0 - качайте всі музичні файли

Цитата: Ссылки

ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку

ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотекуЛовиMusic 1.8 - це зручна і елементарна у використанні програмка для скачування музики з Інтернету, ЛовиMusic володіє простим інтерфейсом, тому задач у використанні не у кого не буде.

Для такого, щоб скачати музичні файли, необхідно запустити прогу. Тиснете кнопку "Зберегти". Настроїтися музика буде збережена на комп'ютері автоматично. У следствииВам навіть не потрібно нічого робити. Просто слухайте улюблену музику в браузері, вона сама завантажується на ваш пк.

Назва: ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 32.75 MB
Перрон/ОС: Windows 2000/XP/Vista/7/8
Рік випуску: 2014


Download ЛовиMusic - неймовірно зручна програма для скачування музики у вашу фонотеку

LoviVkontakte 2,8 завантажить музику запросто

LoviVkontakte 2,8 завантажить музику запростоПісля установки Лови Vkontakte на комп'ютер заходимо вконтакт, щоб завантажити відео файл потрібно буде вибрати будь-який доступний для вас вконтакте відео, при перегляді з'инстинктивно явиться посилання "скачати відео" при кліці на неї вибираємо якість відео, кликнемо на нього і відео завантажується. В цілому біля кожної пісні з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання для скачування, натискаємо праву кнопку миші на зображення і знаходимо "зберегти як".

Лови Вконтакте 2,80 може не тільки завантажувати відео і музику,вона повідомляє вам на тему отримання повідомлень навіть коли браузер закритий. Lovi Vkontakte хороша програма для доступу до багатомільйонною базі контакту.

програма: LoviVkontakte 2,8 завантажить музику запросто
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 7 8 XP, 2000, Vista
Рік випуску: 2014


Скачать LoviVkontakte 2,8 завантажить музику запросто

Foxmail (86x64,portable,рос.)

Foxmail (86x64,portable,рос.)


Foxmail 7 безкоштовний поштовий клієнт, який працює з протоколами IMAP і SMTP. Є великовата кількість не замінних функцій роботи з листами.

У програмі є функція розсилки пошти без сприяння сервера SMTP, за нього відсилає ваш комп'ютер. Foxmail распазнает HTML, може не тільки читати HTML-пошту, але і створювати HTML-листи, з графічної підписом.

В foxmail підтримуються RSS і антиспам модулі. Добре і те, що програма, незважаючи на різноманіття всіляких налаштувань, вважається компактною, все-таки і безкоштовною програмою.

програма: Foxmail (86x64,portable,рос.)
Мову програми: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 10,73 МБ
Перрон/ОС: Windows All
Рік випуску: 2014


Download Foxmail (86x64,portable,рос.)

Скачати Dflles.ru Foxmail (86x64,portable,рос.)
Скачати Uploadedfiles.ru Foxmail (86x64,portable,рос.)
Скачати Catfiles.ru Foxmail (86x64,portable,рос.)

FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштою

FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштоюПрограма має функцію відправки листів без участі сервера SMTP, за нього відсилає ваш комп'ютер. Програма распазнает HTML, здатна не тільки створювати листи-HTML, але і читати пошту-HTML, у тому числі з графічної підписом.

У програмі існує антиспам модуль. Вбудований RSS-формат з пошуком. Ще незважаючи на безліч доступних налаштувань, складальник пошти є програмою як компактної, все-таки і безкоштовною.

програма: FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштою
Мову: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 10,73 МБ
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Ссылки на FoxMail 7,0 це найпотужніший комбайн для роботи з Вашою e-mail поштою

Foxmail безкоштовний обробник електронної пошти

Foxmail безкоштовний обробник електронної пошти


Foxmail 7,0 безкоштовний mail клієнт, який працює з протоколами IMAP і SMTP. Має безліч не замінних функцій.

Foxmail включає в себе налаштування розсилки листів не використовуючи SMTP-сервера, за нього розсилає сам комп'ютер. Програма повністю підтримує HTML, здатна не тільки читати отриману пошту-HTML, але і створювати листи-HTML.

В foxmail є формат-RSS пошуком. Працює і дуже потрібна опція, як антиспам модуль. І ще незважаючи на різноманіття всіляких налаштувань, складальник пошти є як безкоштовна, все-таки і компактної програмою.

програма: Foxmail безкоштовний обробник електронної пошти
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Значение файлу: 10,73 МБ
Перрон/ОС: Windows All
Рік випуску: 2014


Ссылки на Foxmail безкоштовний обробник електронної пошти

LoviVkontakte 2,80 завантажує відео в один клік

LoviVkontakte 2,80 завантажує відео в 1 клікПісля установки Lovi Вконтакте на комп'ютер заходимо в соц мережі вконтакте, в підсумку поруч з кожною піснею з'явилася иллюстрация "дискети" це і є посилання для скачування, натисніть на зображення на праву кнопку миші і знаходимо "зберегти як". Для скачування відео файлу необхідно знайти будь-яке відео вконтакте, при перегляді відео з'явилася посилання "скачати відео" при кліці на неї з'ловко являться кнопки з вибором якості завантаження відео файлу. Виберемо будь-який потрібний вам варіант якості відео, натискаємо і відео завантажується.

ЛовиVkontakte 2,8 вміє не тільки завантажувати відео і музику,він інформує вас на тему прихід нових повідомлень навіть тоді коли браузер закритий. LoviВконтакте прекрасна програма для доступу до багатомільйонною базі контакту.

Назва: LoviVkontakte 2,80 завантажує відео в 1 клік
Мову Інтерфейсу: російська
Формат файлу: .exe
Величина файлу: 22.37 MB
Перрон/ОС: Windows 2000, XP, Vista, 7 8
Рік випуску: 2014


Download LoviVkontakte 2,80 завантажує відео в 1 клік

Цитата: Ссылки для скачивания

WiFi роздача з ноутбука,на Windows 8 DVDRip MKV навчальне відео

WiFi роздача з ноутбука,на Windows 8 DVDRip MKV навчальне відео


У сьогоднішньому відео уроці ви навчитеся настроювати роздачу WiFi з ноутбука. Найбільш простий спосіб роздати Інтернет по WiFi - це створення підключення «комп'ютер-комп'ютер». Запустіть Тротуар управління, після чого в розділі «Мережа й Інтернет, виберіть место «Перегляд буду мережі та завдань». У идеально новому вікні виберемо место «Настроїти нове підключення або мережі».


Якість: DVDRip
Формат: MKV
Відео: XviD, 1382 Кбіт/с, 1920x1080
Аудіо: AC3, 2 ch, 192 Кбіт/с
Розмір: 188 Мб


Інформація на тему фільм:
Назва: WiFi роздача з ноутбука,на Windows 8 DVDRip MKV навчальне відео
Жанр: навчальне відео
Рік виходу: 2012
Випущено: Росія
Загальна тривалість: 00:05:44
Мова: Російська


Цитата: Ссылки

PC Optimizer Pro 6.5.5.4 (2014/RUS/ENG/UKR)

PC Optimizer Pro 6.5.5.4 (2014/RUS/ENG/UKR)

PC Optimizer Pro 6.5.5.4 - знайде застарілі драйвери, а потім автоматично завантажує оновлення, що заощадить Ваш час і ще налаштує Ваш комп'ютер, а також ноутбук для максимумї продуктивності. Утиліта зможе допомогти запобігти до 90% всіх недоліків у роботі ОС.

Можливості PC Optimizer Pro 6.5.5.4:

- Висока якість сканування-
- Виправлення помилок реєстру-
- Видалення застарілої інформації-
- Захист конфіденційності-
- Перегляд і видалення програм-
- Відображення конфігурації Вашого комп'ютера-
- Виправлення пошкоджених додатків-
- Резервне копіювання всіх важливих файлів-
- Відновлення резервних копій.

Інформація на тему файл:
Найменування софта: PC Optimizer Pro 6.5.5.4
Перрон: x86 / x64)
Вебсайт: pcoptimizerpro.com
Мова інтерфейсу: російська + англійська
Рік: 2014 року
Таблетка: є
Розмір: 10.37Мб


Скачать PC Optimizer Pro 6.5.5.4 (2014/RUS/ENG/UKR)